Google
E-Ticaret Özellikler - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

E-Ticaret Özellikler

E-Ticaret Özellikleri Ankara

Asla modası geçmez.

Sürekli kullanıcılardan gelen talepler ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda  uzmanlarımız E-Ticaret sistemini güncel tutmaktadırlar.

Özgürlük gibisi yok! E-Ticaret sitenizi istediğiniz sunucuda barındırabilirsiniz. Tercihiniz Bilge Web sunucuları olursa tamamı Cisco Firewall ile korunan sunucularımız hizmetinizdedir.

Şipşak Hazır Temalar ile dakikalar içinde E-Ticaret sitenizin tüm dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Kendi dokunuşlarınızı katın. E-Ticaretinizin görüntüsünü özelleştirmek elinizde, sadece biraz html ve css bilgisi gerekiyor.

Yeterki para olsun E-Ticaret sistemi kapıda ödemeden, banka havalesine, ptt havaleden kredi kartı ile  ödemeye bir çok ödeme modülünü standart olarak destekler, dakikalar içinde yeni bir ödeme yöntemini açabilir ya da kapatabilirsiniz.

XML Entegrasyonu, %100 SEO uyumu, Facebook, GittiGidiyor uygulamaları, promosyon sistemi, kullanıcı daveti, affilate banner, Mobil Satış, Capcanlı destek,  Grup Kupon, Tek Ürün Satışı, SMS gönderimi, B2B desteği , E-Bülten, Raporlar, İstatistikler… gibi saymakla bitmeyen ve sürekli güncellenen eklenen yeni özellikler.

E-Ticaret Paketlerimiz:

1 numara büyük alalım seneye de giyeriz! O devir çok gerilerde kaldı. Gerek te yok zaten. İçinde bulunduğunuz zaman hangi özellikleri gerektiriyorsa onları almanız yeterli, çünkü daha büyüğüne ihtiyacını olduğunda sadece arasındaki farkı ödeyerek bir üst paketimize geçiş yapabilirsiniz. Dolayısıyla lazım olmadan boşu boşuna kullanmadığınız özellikler için para harcamazsınız.

Paketlerimize ilave olarak satın alabileceğiniz bazı opsiyonel modüllerde ayrıca aşağıda sıralanmıştır. Her hangi bir sorunuz olursa lütfen hemen Bilge Web uzmanlarına ulaşınız.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!