Google
Firmanız İçin Logo nun Önemi - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Firmanız İçin Logo nun Önemi

Firma Logo nuzun nasıl olacağını anlamak için öncelikle Logonuzun ana amacının ne olduğunu anlamak gerekir.

Tasarım süreci, ilham, güven, hayranlık, sadakat ve üstünlük gibi özelliklere sahip bir Logo hemen tanınabilir ve akılda kalıcılıdır. Bir Logo tasarımları yapılırken ana amaç bu olmalıdır. Logo, bir şirketin kimliğidir. Ticari, marka veya ekonomik bir varlık, sağlıklı bir yapı oluşturmak isteyen firmalar logosunun şekil, renk, yazı tipi gibi yönü olduğunu görür. Rakiplerinden bir hatta birkaç gömlek önde olmak için farklılık yaratırlar. Kısa bir söylemle “Logolar tanımlamak için kullanılır.” Bir marka oluşturmak ve kamu bilinci üzerinde bir iz bırakmak isteyen her işletmenin Logosu olmalıdır.

İnternette gezinirken ya da gazete okurken Ne sıklıkla bir şirketin tam adını ve işin tanımını hatırlıyor sunuz ? O Kadar sık olmadığını tahmin ediyoruz. Bu durum da bir kurum size böyle bir taleple geldiğinde çok iyi bir seyirci olup projenizi İnternette gezinen bir müşteri, Gazete okuyan vatandaş, Televizyon izleyen ev Hanım’ının yerindeymiş gibi değerlendirip projenizi ona göre tanımlamanız gerekiyor. 

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!