Google
Google Mahallesinin Muhtarı - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Google Mahallesinin Muhtarı

Google Mahallesinin Muhtarı

Google Mahallesinin Muhtarı 'Google My Business'

   Y kuşağının en iyi dostu olan akıllı telefonların içinde kurulu gelen Google Map'in, kısa sürede keşfedilen en önemli özelliklerinden birisi firmanızın adını girerek kapınıza kadar navigasyon hizmeti almanız ve de hiç bir ödemeden. Google Rehber olarak da adlandırılan bu harika hizmet, Google'ın my Business uygulaması ile hizmetiniz.

   Google my business'a gmail hesabınızdan üye olduktan sonra bilgilerinizi giriyorsunuz, açık adresinizi tam ve eksiksiz girdikten sonra Google adresinize bir posta gönderiyor bu postanın içerisinde 6 haneli bir kod oluyor ve elinize ulaştığında bu kodu tekrar google my business hesabınıza giriş yaparak girmeniz gerekiyor. sonrasında 1 hafta içerisinde Google Mapsde firmanıza ulaşabiliyorsunuz.

Bu hizmet sadece maps uygulamasını değil, Google adwords reklamlarında ki gibi anahtar kelime girildiğinde firmanızın harita üzerinde gösterilmesine de sebep oluyor. Siteniz seo alt yapılıysa ve ziyaret sayısı yüksekse bu listeye girebilir Google Adwords reklamı veya seo çalışması yapmadan seçili anahtar kelimelerinizde Google ilk sayfanın ilk sıralarında gösterilebilirsiniz. Tabi ki bununla bitmedi, firmanızın adı direk olarak Google'a girildiğinde sağ tarafta firmanızın künyesi çıkmakta bu künyede adresiniz telefon numaranız web siteniz, çalışma saatleriniz ve hatta müşteri değerlendirmeleri bile gözüküyor. Bu bağlamda Google adwords reklamları gibi google my business kaydınızda fazlasıyla önem teşkil etmekte.

   Bu gün ki Bilgeweb akademi gündeminin sonuna gelmeden şu bilgilendirmeyi yapmakta fayda var. Bazı kurum ve kuruluşlar sizin adınıza adres kaydınız yapmak veya doğrulamak için sizden ücret talep edebilirler, bizim tavsiyemiz bu tip kurum ve kuruluşlara itibar etmemeniz ve kendi maps kaydınızı kendiniz oluşturmanız.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!