Google
Google Reklamları İle Marka Olmak - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Google Reklamları İle Marka Olmak

Google Reklamları İle Marka Olmak

    Bir ürün veya hizmetin satışını artıran en büyük etken reklamdır. Geçtiğimiz 8 yıla damgasını vuran ve en avantajlı reklam mecrası olarak kabul edilen Google reklamları ile sektöre yeni girenlerin veya büyümek isteyenlerin neler yapabileceğinden bahsedeceğiz bu gün. Öyle ki Bugün üniversitelerin pazarlama bölümlerinde Dijital pazarlama, Dijital Reklamcılık, Sosyal Medya Yönetimi gibi dersler açılmaktadır.

    Sektöre yeni girdiniz, bir işletme açtınız ürün veya hizmet satıyorsunuz, bu envanterinizi tüketiciyle direkt olarak nasıl buluşturacaksınız?
- Cevap: Google Reklamları.

Google reklamları sizin adınıza çalışan, yemek molası vermeyen sigorta istemeyen 365 gün hiç dinlenmeyen, izin almayan, hastalanmayan pazarlama çalışanınız gibi faaliyet gösterir. Google reklamlarında kendi içinde farklı pozisyonlarda farklı araçlarla çalışıyor. Siz daha fazla merak etmeden anlatalım.
- Google adwords reklamları:  sektör odaklı belirlediğiniz anahtar kelimelerde web sitenizin ön plana çıkarılmasıdır.
- Google Görüntülü Reklamlar: Belirlediğiniz sitelerde ve ya site gruplarında isterseniz tüm internet sitelerinde, bannerlarınızın gösterilmesidir.
- Google Re-marketing (Re-Targeting)(yeniden pazarlama- yeniden hedefleme): web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları takip eden banner reklamları.
- Youtube Reklamları: Youtube.com sitesi üzerinden yayınlanan videoların arasına serpiştirilen video reklamlar.

    Google reklamlarını bir pazarlama çalışanınız olarak görüp yukarıdaki açıklamalar dahilinde uygun yönlendirmeler ile firmanıza yeni müşteriler kazandırabilir, satışlarınız birkaç gün içerisinde artırabilirsiniz. Google’a reklam vermek  düşündüğünüzden hem daha kolay hem de daha ucuz.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!