Google
Google Reklamları ve Google Analytics - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Google Reklamları ve Google Analytics

Google Reklamları ve Google Analytics

Google Reklamları ve Google Analytics

   Geçmiş makalelerimizde anlatmış olduğumuz üzere google reklamlarının etkileri tartışılmaz. Bugün gündemimizde google analystcs ve google reklamları ile bağlantısını anlatacağız.

   Google analystc web sitenize kaç kullanıcı girdiğini, web sitenizin ne kadar görüntülendiğini, hangi işletim sisteminden girdiğini hatta hangi cihazdan ve hangi ilden girdiğini raporlamaya yardımcı olacak bir google uygulamasıdır.

yani bir raporlama yapmak istediğinizde web sitenizi kaç kişi görmüş kaç kişi ziyaret etmiş bunların kaçı ilk defa sitenize giriyor, kaç saniye web sitenizde durmuş, hangi şehirden ziyarette bulunmuş hepsini rahatlıkla görebilirsiniz.

bu raporlama google reklamı vediğiniz dönemdeki geri dönüşler ile kıyaslanabilir google reklamların etkisi etkin bir biçimde ölçülebilir.

   Google Analstics hesabı oluşturmak için Google Analytics sayfasına giriş yapın sonra yeni mülk oluştur seçeneğini tıkladıktan sonra domaninizi oraya yazın, çıkan kodu web sitenizin tabanına entegre edin ve artık anlık da olmak üzere bütün ziyaretlerinizi kayıt altına almaya başlayın.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!