Google
Hakkımızda - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgelik bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce.

Alışılagelmiş standartlar, kurallar hiç bize göre değil. Ancak sırf farklı olmak adına alışılagelmiş köklü doğrulardan vazgeçmemiz de mümkün değil. Şirketimizin adının hakkını vermezsek kendimizle çelişiriz.
Bilgelik bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce. İşimiz Reklam. Bizce en etkili reklam muhatabı ile etkileşim kurabilen ve böylece hem muhatabının aklında iz bırakan hem de muhatabından aldığı etkiyi değerlendirerek performansını daima yukarı taşımayı başaran reklamdır.  Tüm bunları birleştirince şirketimizin unvanı da ortaya çıkmış oluyor; Bilge Web İnteraktif Reklam Ajansı.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler; biz buna benzer klişe sözlerde ufak değişiklikler yaparak kendimizi daha net ifade etmekten mutluluk duyuyoruz ve bu sözü “Reklamın sınırı olmaz” şeklinde değiştiriyoruz. Reklam kampanyalarını kapsamlı ve uzun soluklu planlayarak başarılı bir sonuç alabileceğimizi çok iyi biliyoruz. İnteraktif bir Reklam Ajansı olarak; Web Tasarım, Katalog Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Logo Tasarım, Grafik Tasarım, Google Adwords Reklamları, SEO, Yandex Reklam ve Harita Kaydı gibi tüm interaktif reklam kanallarıyla büyük ve güçlü bir ordu misali tüm cenahlardan meydana iniyor ve tüm gücünüzle satışlarınızı artırmanıza destek oluyoruz.
Aynı amaca hizmet eden tüm bu birbirinden farklı ama birbirini tamamlayıcı reklam faaliyetlerinde azami başarıya ulaşmak için bu alanlarda Bilge’liğini kanıtlamış, yaptığı işten zevk alan uzmanlardan oluşan şimdilik 9 kişilik çelik gibi güçlü bir kadro ile sinerjik ve eğlenceli mesai saatleri geçiriyoruz.
Güzel ülkemizin başkenti olma şerefine nail olan güzel şehrimiz Ankara’mızdaki merkezimizden, her an sayıları artmaya devam eden ve şu ana kadar yaklaşık 800’e ulaşan, her biri farklı meslek dallarından oluşan müşterilerimize, Bilge Web’e duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.

Neden siz diye soranlara “Ücretsiz Destek ve Danışmanlık, Google Adwords ve Tasarım Hizmetlerimizde Devamlılık ve Yıllık Anlaşmalarda Dayanılmaz Cazibedar Fiyat Politikamız” diyoruz.

Müşteri temsilcimize Ulaşmak İçin 0 312 232 23 50 nolu telefonumuzu arayabilir ya da info@bilgeweb.com posta kutusuna elektronik posta gönderebilirsiniz. E-posta programınızı açmak istemiyorsanız mesajlarınızı göndermek için sitemizdeki iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

Google Reklam Vermek

yandex reklam vermek

instagram reklam

yandex reklam

facebook reklamları

instagram reklamları

facebook reklam vermek

instagram reklam vermek

yandex reklamları

facebookda reklam vermek

instagram rekamları ankara

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!