Google
Profesyonel Google Reklam Vermek - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Profesyonel Google Reklam Vermek

google reklam vermek

Google Reklam Vermek

Yirminci yüzyılın en çok tercih edilen reklamları Google Reklamları dır. Peki google reklamları nedir ?

  • Reklam veren kurum, kuruluş veya bireylerin, ürün, hizmet satışı ya da prestij sağlama adına Google İNC. Üzerinden vermiş olduğu tüm reklamlara Google Reklamları denir.

7 milyardan fazla insanın yaşadığı ve internet kullanımının %90lara eriştiği günümüz dünyasında en büyük arama motoru unvanına sahip olan GOOGLE’ın reklam hizmetlerini hakkında kısaca bilgi verelim:

Google Adwors Reklamları

Google arama motorunda belirli bir anahtar kelime yazarak yapılan aramalar sonucunda çıkan ve yanında yeşil reklam ibaresi bulunan web sitesi reklamları  Google Adwords Reklamları adını alır.  

Sektör odaklı anahtar kelimeleri belirleyip bunlar üzerinde istediğiniz gün ve saatlerde reklam verebilir, bu reklamların harcamalarının kontrolünü yapabilir, reklamlarınız sonucunda sitenize ne kadar ziyaretçi eriştiğini görebilir ve buna yönelik olarak reklamlarınız optimize edebilirsiniz. Google Adwords reklamları, tıklama başına ücretlendirilir yani reklamlarınız ne kadar çok tıklanırsa o kadar ücret ödersniz.

Google Görüntülü Reklamlar

Google Görüntülü Reklam Ağı, Google reklamlarını yayınlamayı kabul eden sitelerde (Google adsense üyesi siteler) yayınlanan grafik veya görsel bazlı reklamlardır.  Görüntülü reklamlar, belirlediğiniz sitelerde reklam görselleriniz gösterilmesine olanak sağlar. Bu görsellerin farklı ebat ve ölçülerde tasarlanması ve üzerine logo, yazı ürün vb ifadelerin yerleştirilerek, hedef kitlelere ulaştırılması amacını taşır.

Google Re -Marketing Reklamları

Websitenizi ziyaret eden gerçek kullanıcıları takip eden reklamlardır. Türkçeye “yedinden hedefleme” ya da “yeniden pazarlama” olarak çevrilen bu reklamlar aslında “bilinç altı reklamcılığının” en gözde örneğidir. Web sitenizin tabanına yerleştirilen bir kod sayesinde siteniz çıkıp google görüntülü reklam kabul eden sitelerde (Google Adsense) görsel reklamlarınızın ziyaretçiye tekrar tekrar gösterilmesidir.

Youtube Reklamları

Youtube web sitesi şu anda dünyada en çok arama yapılan ilk üç siteden biridir. Satış ve marka bilinirliği yaratma konusunda bütün işletme boyutlarına hitap eden Youtube Reklamları küçük, orta ve büyük işletmelerin hep yardımına koşmaktadır. Youtube reklamlarında kullanıcıların yani kendi üyelerinin beğenilerini ve ilgi alanlarını takip etmesidir, dolayısı ile bu ilgi alanlarına yönelik reklam vermenize olanak sağlamasıdır.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!