Google
Sık Sorulan Sorular - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Bir defa sitemizde SEO çalışması yapılması yeterli mi? SEO yaptırınca sitemiz kesinlikle birinci sırada veya sayfada çıkacak mı? SEO için mi Ziyaretçiler İçin mi Site Hazırlamalıyız?

Bir defa sitemizde SEO çalışması yapılması yeterli mi ?

Sitenizin alt yapısındaki eksikliklerin giderilmesi için yapılacak SEO çalışmalarının tek bir defa yapılması yeterlidir. Ancak SEO çalışması sadece sitenizin alt yapısı ile ilgili değildir. Sitenizde düzenli olarak güncel içerikler barındırmalısınız ve içerikleri oluştururken SEO teknik ve taktiklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca SEO çalışması sitenizin dışında da birçok çalışmayı gerektirmektedir. Bu nedenle bir SEO çalışması yapmaya karar verdiğinizde en az 6 aylık bir dönem için bir sözleşme yapmanızı önermekteyiz.

SEO yaptırınca sitemiz kesinlikle birinci sırada veya sayfada çıkacak mı ?

Eğer size herhangi bir sıralama garanti eden bir vaat duyarsanız mutlaka sözleşmenizde bu maddeye yer veriniz. Çünkü dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google diyor ki “sıralama garantisi verenlere itibar etmeyin”. Ancak biz şöyle demeyi tercih ediyoruz; Sözleşmenizde söz konusu vaadi belirtmek kaydıyla bu vaat için prim verebilirsiniz. Yaptığı işe güvenen birisi verdiği sözünde arkasında durmaktan çekinmeyecektir.

SEO için mi Ziyaretçiler İçin mi Site Hazırlamalıyız ​?

Her iki amaca da hizmet edecek şekilde site oluşturmak mümkündür. Özellikle sitenizdeki içerikleri hazırlarken anahtar kelimelerin itina ile yerleştirildiği, okuyucularınızı boğmadan anlam bütünlüğünden kopmadan profesyonelce hazırlanmış makaleler ile bunu sağlamak mümkündür. 

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!