Google
Sıkça Sorulan Sorular - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret yazılımında, yönetim paneli şablonu dahil, tüm şablonlar ve modüller açık kaynak kodlu gönderilir. Yazılımın herhangi bir yerinde Bilgeweb / Link markası bulundurma zorunluluğu bulunmamaktadır.

GENEL(SSS)

Tasarımı değiştirebilir miyim ?

Bilgeweb ile hazır şablonlardan seçtiğiniz size kurulu olarak gelir. İlgili şablon tamamen HTML/CSS ile hazırlanmıştır ve hiç PHP kodlarına girmeden, tasarımın tamamını HTML/CSS şablon üzerinden değitirebilirsiniz. Şablon düzenleme diğer yazılımlar gibi sadece renkleri değiştirme değil tasarımın tamamını düzenlemeyi destekler.

Bilgeweb yazılımını kendi sunucuma kurabilir miyim ?

Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiyede hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir.

- PHP v5.3 ve üzeri

- Ioncube v4.4 ve üzeri

- CURL

- MySQL

- GD Library v2 (+TTF Support)

- SOAP Ext.

Siteye Canlı Destek ekleyebilir miyim ?

Canlı destek hizmetlerinin tamamına yakınıda sitenize bir javascript kodunun eklenmesi yeterlidir. Şablon kodları sizin yönetiminizde olduğundan, ilgili kodları ekleyip canlı destek hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yazılıma kendi modüllerimi yazabilir miyim ?

Bilgeweb yazılımlarında, şablonlara ait tüm dosyalar (HTML,CSS,JS,PHP) açık kaynak kodlu gelir. Kullandığınız şablon içinde kendi (HTML,CSS,JS,PHP) kodlarınızı ekleyebilir, kendi modüllerinizi geliştirebiliriniz.

Yazılım hangi sanal posları destekliyor ?

Bilgeweb ile Akbank, Anadolu Bank, Bank Asya, Deniz Bank, Finansbank, Fortis, Garanti Bankası, Genpa, Halkbank, HSBC, ING Bank İş Bankası, Katılım Finans Bankası, Kuveyt Türk, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası sanal posları kullanıma hazır gelmektedir.

Sanal pos dışında hangi ödeme yöntemleri destekleniyor ?

Yazılım ile beraber Alışveriş Çeki, Arena Paynet, Awawebs, Havale, Kapıda Ödeme, Mail Order, PayEU, Paymec, PAYU, iPara, Genpa, Paypal, Moneybookers, Posnetodeme, Tesan, Posta Çeki ve Mobil Ödeme (Turkcell / Vodafone / Avea) modülleri kurulu olarak gelmektedir.

Bilgeweb XML Servisi veren firmalar ile uyumlu mudur ?

Bilgeweb XML paketini satın alarak 3 adet XML entegrasyon modülünü kullanabilirsiniz. Güncel hazır XML modül listesini görmek için tıklayın.

Bilgeweb ile hangi firmalara XML servisi verebilirim?

Bilgeweb Standart ve XML paket güncel sürümünde 9 adet firmaya (Google Sitemap, Bilgeweb, GittiGidiyor, Akıllı Fiyat, Cimri, Ne Kadar, Ucuzu, Firsat Bu Firsat, Tüm Fırsatlar) XML servisi verilebilmektedir. Listede olmayan firmalar için iletişime geçebilirsiniz.

 

ÖDEME(SSS)

Yıllık kira bedeli var mı ?

Bilgeweb yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldıgınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz.

Sitemi ne zaman kullanmaya başlayabilirim ?

Kurulum / yazılım temini ödemeniz ile aynı günü içerisinde gerçekleşecektir.

Güncel sürüm için ne kadar ödemem gerekiyor ?

Aldığınız ana sürüm boyunca güncel sürümler için (ör v2.x için tüm v2 güncellemeleri) ek bir ücret ödemezsiniz. Ana sürüm güncellendikten sonra (ör:v3.x) yazılımı %50 indirimle satın alabilirsiniz.

Kullandığım site için ekstra modül yazdırabilir miyim ?

Bilgeweb bir paket yazılım olduğunda ve merkezi bir kernele bağamlılık zorunluğu olmadığından, sitenize özel modülleri bize veya herhangi bir yazılım firmasına hazırlatabilirsiniz. Bizden talep etmeniz için, ihtiyacınızı detaylandırıp, iletişime geçmeniz yeterli. Fiyat teklifiniz aynı iş günü içerisinde gönderilecektir.

 

GÜVENLİK(SSS)

Kredi Kartı güvenliği nasıl sağlanıyor ?

Bilgeweb de kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde (bir kısmı / şifreli / şifresiz) veritabanında saklanmaz. Form submit durumunda sadece SSL ile şifreli bir şekilde bankaya gönderilir ve gelecek yanıta göre yazılımın ilerleyişi devem eder.

Site güvenliği nasıl sağlanıyor ?

Tüm Bilgeweb sunucuları Cisco Firewall ile korunmaktadır. Ayrıca bilinen tüm klasik hack yöntemlerine (SQL Injection, Cross Site Scripting) karşı %100 güvenlidir. Bilgeweb kredi kartı bilgileri sadece banka iletişimde kullanılır ve veritabanına kaydedilmez.

 

DESTEK(SSS)

Güncel Sürümlerden yararlanabilecek miyim ?

Aldıgınız ana sürüm boyunca tüm sürümleri(Ör v2.x için tüm v2 sürümleri) ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Bir üst ana sürüm release edildiğinde, opsiyonel olarak %50 indirimle geçiş yapabilirsiniz.

Ne kadar süre destek alabileceğim ?

Bir yıl boyunca e-posta ile destek alabilir ve aynı sürüm boyunca tüm güncel dosyaları temin edinebilirsiniz.

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!