E-Ticaret

İnternetin kocaman bir alışveriş merkezine dönüşmeye başladığı şu günlerde sizin de internette bir dükkanınız olsun istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ürünlerinizin tanıtımını yapmak ve bulunduğunuz yerden istediğiniz her yere satışa sunmak artık mümkün. Ankara’da web tasarım şirketleri arasından E-ticaret sistemini doğru anlamış ve uygulamakta olan bir ajans olarak sizlere, bize danışmadan E-ticaret sistemi satın almamanızı öneriyoruz. Entegrasyonları, ürün girişleri, yönetim panelleri, banka anlaşmaları gibi bir çok ayağı bulunan E-ticaret projenizi sizin için kolaylaştırıyoruz. İçerisinde satış olmayan bir web tasarımdan daha karışık bir yapıya sahip olan E-ticaret sistemi, profesyonel olarak kurulduğunda bu karışıklık da ortadan kalkacaktır.

E-ticaret danışmanlığı ile marka bilinirliğinizi artırmak için aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

E-Ticaret Danışmanlığı

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!

E-Ticaret Danışmanlığı

Şirketinizde müşterileri ayağınıza getirtmek için bekliyor, mesai dolunca da kapatıp satışı bitiriyor musunuz? Mevcutta ise şehir dışında bayileriniz ve dağıtım kanallarınız yok, yeni yer açmayı da masraflı mı buluyorsunuz? Hele yurtdışı değince "biz oralara bir şey satamayız" diyor veya fuar dışında aklınıza başka seçenek gelmiyor mu? O zaman doğru sayfadasınız çünkü tüm bu sorularınızın cevabı; “e-ticaret”.

E - Zaman

Şube açma ve dağıtım ağı sıkıntısı yok. Tadilat masrafı, faturalar, eleman maaşı vb. masrafı yok.

" Yurtiçi ve dışında satış yapma kolaylığı getiriyor, yeni toptan ve perakende satışlarınızla müşterileriniz çoğalıyor. "

Neden E-Ticaret?

Uyurken bile kazanacağınız 24 saat açık bir dükkan. Mesai bitti, satış bitti gibi bir şey artık yok.

" Müşteri ürün ve hizmetinizi satın alırken, çalışanlarınız ekstra yorulmadan yeni kazanç kapıları açıyorsunuz."

Seo & Sem Danışmanlığı Hakkında Ücretsiz Analiz ve Teklif İsteyin

E-Ticaret Danışmanlığı

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret danışmanlığı; e-ticarete yeni başlamış web tabanlı bireysel ya da kurumsal firma sahiplerine, firmaların uzmanlık alanına bağlı olarak; pazarlama, reklam veya web optimizasyon çözümleri konularında danışmanlık sunan bir hizmettir. Bu hizmet genel olarak satış faaliyetlerini iyileştirme yollarıyla ilgili tavsiyeleri içerir.

E-ticaret danışmanı; SEO danışmanlığından, POS cihazı, kargo, paketleme için gerekli başvuruları yapmaya, ürün girişleriniz için birim fiyat teklifi vermekten, sitenizin hızlı ve sorunsuz şekilde faaliyete devam etmesini takip etmeye pek çok konuda siz işletme sahiplerine yardımcı olur.

Çağımızın dijital dünyasının gereklerine ve pazar şartlarına uygun e-ticaret, ürün tanıtım ve satışında internet üzerinden müşterilere bilgi sunan 7/24 açık bir şube ile, saniyeler içinde verileri aktararak tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Daha fazla ürün seçeneğini müşterileriniz ile buluşturan sanal dükkanınız ile mali yükünüz azalır.

E-ticaret ile iş stratejilerinizi oluştururken daha düşük maliyetli, daha yüksek verimli bir strateji oluşturmanıza yardımcı olur.


ARA