E-Ticaret

Görüyor, beğeniyor, tıklıyor ve satın alıyoruz! E- ticaret sisteminin kullanıcıya yansıyan boyutu ne kadar kolay ve keyifli değil mi? Ancak bu basit görünen işin arka planında; küçümsenmeyecek bir çaba ile 7/24 işleyen karmaşık bir sistem bulunmaktadır. E-ticaret hizmeti veren bir ajans olarak size bunlardan bahsetmemiz garip geliyor değil mi? Bizi farklı yapan detaylardan biri de size gerçeklerden bahsetmemiz. E-ticaret danışmanlığı ile marka bilinirliğinizi artırmak için aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

Siz de İşinizi E-ticaret’e Taşıyın!


Şirketinizde müşterileri ayağınıza getirtmek için bekliyor, mesai dolunca da kapatıp satışı bitiriyor musunuz? Mevcutta ise şehir dışında bayileriniz ve dağıtım kanallarınız yok, yeni yer açmayı da masraflı mı buluyorsunuz? Hele yurtdışı değince "biz oralara bir şey satamayız" diyor veya fuar dışında aklınıza başka seçenek gelmiyor mu? O zaman doğru sayfadasınız çünkü tüm bu sorularınızın cevabı; “e-ticaret”.

E - Zaman

Şube açma ve dağıtım ağı sıkıntısı yok. Tadilat masrafı, faturalar, eleman maaşı vb. masrafı yok.

" Yurtiçi ve dışında satış yapma kolaylığı getiriyor, yeni toptan ve perakende satışlarınızla müşterileriniz çoğalıyor. "

Neden E-Ticaret?

Uyurken bile kazanacağınız 24 saat açık bir dükkan. Mesai bitti, satış bitti gibi bir şey artık yok.

" Müşteri ürün ve hizmetinizi satın alırken, çalışanlarınız ekstra yorulmadan yeni kazanç kapıları açıyorsunuz."

Ücretsiz Analiz ve Danışmanlık

Analiz değince aklınıza; karmakarışık rakamlar, eğriler, şekiller gelebilir çekinmeyin. Zaten işinizi kolaylaştırmak için (aşağıdaki formdan da anlaşılacağı gibi) işi basitleştiriyoruz. Danışmanlık değince de; her yapılan iş ve hizmeti belli bir tarife ücretine bağlamak, anlaşılan müşteriyi kazanç kapısı görmek gibi bir yanılgınız olmasın. En iyisi siz kavramlara çok takılmadan aşağıda ki basitleştirilmiş formu doldurarak e-ticaretteki amacınızı iyice anlayıp, nasıl yol çizeceğimize beraber karar verip başlayalım.


ARA