Google Harita Kayıt

İnsanlar sadece yolda giderken kaybolmazlar. Google'da arama yaparken de kaybolabilir, ne aradığını bilemeyebilir, tavsiye isteyebilirler. Günümüzde kimse yolda kaldığında arabasını durdurup, basılı koca haritayı önüne açarak karmakarışık çizgilerden yol bulmaya çalışmaz. Artık her şey çok kolay çünkü Google harita kaydı var. Hem şirketinizin prestijinin artması hem de arayanların adresinizi kolayca bulabilmesi için aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

GOOGLE HARİTA HİZMETİ İLE MÜŞTERİLERİNİZİN SİZİ DAHA FAZLA BULMASINI SAĞLAYIN


Artık insanlar işlerini hızlıca halledebilmek için web sitelerini ziyaret etmeden de çözmek isteyen kişilerle dolu. Açıkçası bu kişileri cezbetmenin en kısa yolu harita ve bunların altındaki yorumlardır. (Sağda, şirketimize ait mevcut harita kaydında da gördüğünüz gibi.) İşinizi profesyonelce yapmayan ya da aradığınızda ulaşamayacağınız kişilere emanet edip, yanlış yönlendirmelerle açılan harita kaydı ve altındaki olumsuz yorumlar, web sitenizi ziyaret eden ya da etmeyen bir çok potansiyel müşterinizi kaybetmenize yol açabilir. Google harita kaydı, maalesef kolay görünen ama titizlikle işlenmesi gereken bir alan. Bunun profesyonelce yapılabilmesi için aşağıda ki formu doldurun biz size ulaşalım.Google Harita kaydı yaptırarak bulunabilirliğinizi artırabilirsiniz.


Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Kurumsal firmalar için tek seferlik 250TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır.

Google Harita İle Bulunabilir Olun

Talebiniz doğrultusunda Google'ın alt yapısına şirket bilgileriniz girildikten sonra adresinize posta yoluyla gelecektir. Bu belirlenen kodun elinize ulaşması yaklaşık 1-2 hafta sürebilir.

Şirketinize ulaşan kodu bize ilettiğinizde, tekrar Google'ın altyapısına girerek kaydınızı tamamlayarak yayına veriyoruz.

Google bu işlem için şirketinizi 1-2 hafta bekletiyor belki ama işinizi layıkıyla yaptığınızda, alacağınız olumlu müşterileri geri dönüşü ve puanlamalarının getirisini görünce "beklediğime değdi" diyeceksiniz. 


ARA