Google Reklam Fırsatları

Klasik reklam mekânlarından farklı olarak farklı bir bakış açısıyla çalışma avantajı sektörde etkisini artan biçimde hissettirmektedir.

Google Reklam Fırsatları

Google Reklam Fırsatları

Google Reklam Fırsatları

Klasik reklam mekânlarından farklı olarak farklı bir bakış açısıyla çalışma avantajı sektörde etkisini artan biçimde hissettirmektedir.  Satın alınmak istenen bir hizmeti müşterinin kendisinin arayıp bulduğu mecraya alternatif olarak Google reklam fırsatları ile müşteriye hizmet internet üzerinde reklamlarla sunulur. Bir kişi ya da kurum, Google reklamları hakkında bilgi almak istediğinde detaylı bilgiler firma tarafından sağlanacaktır

Google Adwords Avantajı

Google Adwords reklamları, ürün ve hizmetlerinizin en kolay şekilde tanıtılabileceği bir yöntem olarak tanımlanabilir.  Söz konusu Google reklam fırsatları için vazgeçilmez bir aracı olan bu platform sayesinde

  • Farklı, yeni potansiyel müşteriler bulabilirsiniz.
  • Var olan potansiyelinizi geliştirebilirsiniz.
  • Satışlarınızda belirgin bir artış yaşayabilirsiniz.
  • Gelişen iş gücüne bağlı olarak kendi alanınızda yer alan rakiplerinize göre daha iyi bir yerde konumlanabilirsiniz.

Google Arama Ağı Reklamı

Bu sistem yapılan işi veya hizmeti en kısa şekilde arayan kişilere ulaştıran bir uygulamadır.  Öncelikle bir müşteri genel anlamda sizin olduğunuz sektörle ilgili arama yapar. Daha sonra arama sonuçlarının üstlerinde sizi görür. Bu alanda aradığı nitelikleri sizin olduğunuz yerde bulursa tıklar ve sitenize gelir. Bu kısım yani sizin reklamınız tıklandıkça da siz Adwords’e ödeme gerçekleştirirsiniz. Bu sistem özel olarak güvenlik kontrolünden geçtiği için kesinlikle IP kurallarına uymayan tıklamalar hesabınıza işlenmeyecektir.

Google Görüntülü Reklam Ağı  

Belirlediğiniz hedef kitlesine daha rahat şekilde ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir.  Metin yanında görsel desteğini de alarak kullanıcıların sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Kendinize ait reklamları farklı kullanıcıların ilgi alanlarına göre de sıralayabilir, yaş ve diğer detaylarına göre sınıflayabilirsiniz. Ayrıntıya daha fazla girilebilmesi nedeniyle görsel reklam çalışması bir tık daha avantajlıdır. Bundaki ödeme sisteminde görseller tıklandığı zaman ödeme yapmanız gerekir. Marka bilinirliğini çoğaltarak müşteri artışı sağlamak için önemli bir yöntemdir. Hizmetten yararlanmak için firma desteğine başvurabilirsiniz.

Az Bütçeyle Çok Reklam Verme

Adwords az bütçeyle daha fazla reklam veren Google reklam fırsatları kapsamında ciddi getirileri olan bir sistemdir. Normal koşullarda ulaşamayacağınız ciddi bir kitleye ürün ve hizmetlerinizi, özellikle de ihtiyacı olduğu doğru zamanda ulaştırabilirsiniz.


ARA