Kariyer

Kuruluşundan beri çalışan ekip arkadaşları, rahat bir ortam, eğlenmek, iş tutkusu, üretmek, keşfetmek, yeni hedefler; bir iş yerinde çalışırken, hayatının değişmesi...

10 senelik geçmişi olup da, neredeyse kuruluşundan bu yana çalışan ekip arkadaşlarının olduğu bir şirkette, sizce de bir devamlılık söz konusu değil midir? Peki bir şirket bunu nasıl sağlayabilir? Kısaca çalışma ortamımızı anlatırsak bir fikir edinebilirsiniz.

Sabah 9'da gelindiği; direkt çayınızı, kahvenizi alarak güne başlayabildiğiniz; iş yeri sahibiyle arkadaş gibi konuşup, fikirlerinizi söyleyebildiğiniz; sıkıntınızı ve derdinizi anlatabildiğiniz bir mentörün olduğu; gününüzü, iş yapış şeklinizi kendiniz, şirket "değer" kültürü çerçevesinde belirleyebildiğiniz; güldüğünüz, eğlendiğiniz, beraber ev yemekleri yiyebildiğiniz; kendinize hedef koyabildiğiniz üreteceğiniz bir yer. Kısacası Bilgeweb'te çalışanlar için burası sadece bir iş yeri değil "yaşam biçiminizi" değiştiren ikinci bir adrestir.

Eğer aşağıda belirtilen kriterlere uyup yukarıdaki yazılanlara bakarak içinizde bizimle çalışmaya dair bir "tutku ve coşku" oluştuysa ve bunun bir anlık bir heves değil işe kabul edildikten sonra da sürdürebileceğinize inanıyorsanız, sizden çok da büyük uzmanlıklarda beklemiyoruz. Bir işe başladım hayatım değişti demek için; görüşmeye bekliyoruz:)

CV'nizi info@bilgeweb.com mail adresimize göndermenizi rica ederiz.


ARA