Bilgelik, bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi, tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce.


Bulunduğunuz konumdan memnun değil misiniz? Bir çıkış mı arıyorsunuz? O zaman İnteraktif reklam, web tasarım, yazılım, e-ticaret ve SEO danışmanlık hizmetini benzersiz bir yaklaşımla sunan, Bilgeweb ile tanışın.


Bizce web yazılımlar genelde çok karmaşık ve işlevsiz; basit ve işlevli olmalı ki web sitenizi ziyaret edenler daha fazla vakit geçirip aradığı bilgiye kolayca ulaşabilsin.

Arama motoru ve sosyal medya reklamlarında ise anormal bütçeler harcanıyor ve geri dönüşler verimsiz. Makul ve verimli bir şekilde yönetilmeli ki potansiyel müşteriler üst sıralarda sizi kolayca bulabilsin.
Sitenizi ziyaret edip çıkan potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek için de "re-marketing reklam" ile sürekli takip ederek, müşterilerinizin ziyaret ettiği şeyleri, ziyaret ettikleri her site ve sosyal medya hesaplarında, sürekli gösterir ki marka bilinirliği ve satışlarınız artsın.


E-ticaret ve SEO danışmanlık işini yapanların bilgileri genelde güncel değil ve ne yapacağıyla ilgili kafaları karışık. Danışman; öğretici ve yol gösterici olmalı ki yeni satış stratejileriyle süreç basitleştirilerek, işiniz kolaylaşsın.

İş yerinizde oturup bekleyerek bir "çıkış" bulamazsınız. "Çıkış" yolu bulmak için bir "Bilge" ye ihtiyacınız var. Bilgeweb, 10 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla tüm bu detayları üstlenirken siz de firmanızı global standartlarda hizmet sunan bir marka konumuna getirmeye konsantre olabilirsiniz. Nasıl bu kadar emin olabiliyoruz? Çünkü bizimle çalışan yaklaşık 2500 şirkette böyle yaptığı için.

Hazır şimdi bu yazıyı okuyorken daha fazla vakit kaybetmeden bize iletişim kanallarımızdan ulaşın. "Çıkış" başlasın.

 

Google Partner ile Doğru Reklam Stratejileriyle İnternette Bulunabilir Olun

Google Partner iş ortağı demek, Google'nin resmi iş ortağı demektir. Yeni ürünleri hakkında bilgi ve güncellemelere anında erişir. Sorunlar ve geliştirmeler karşısında optimzasyon şansını hızlandırır ve promosyon gibi kupon avantajları sunar. geçersiz tıklama ve buna benzer sahtekarlık ile tekrarlanan reklamların bedelini Google'dan talep edebilirsiniz. Google İş Ortağı Bilgeweb İle daha az maliyetle yüksek performans ile rakiplerinizin önüne geçerbilirsiniz.


ARA