Popüler Bir İnternet Sitesi Nasıl Yapılır?

İnsanların ilgisini çeken bir web sitesi nasıl yapılır ? Bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Bu işe başlamadan önce hangi alanda internet sitesi açacağın

Popüler Bir İnternet Sitesi Nasıl Yapılır?

Popüler Bir İnternet Sitesi Nasıl Yapılır?

İnsanların ilgisini çeken bir web sitesi nasıl yapılır ? Bir internet sitesi mi açmak istiyorsunuz ? Nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ?

Bu işe başlamadan önce hangi alanda internet sitesi açacağınızı bulmanız gerekiyor. Gelin size kısa kısa ne tür siteler açabileceğinizden bahsedelim.

İnternet sitesi yaptırma için ilk aşaması ne tür bir site olacağıdır. Daha sonra bu sitenin web tasarım konusundan bahsedeceğiz.Bu web sitelerin içeriği şu şekillerde olabilir;

Arama motoru sitesi devlet siteleri sayısal kütüphane sitesi dini siteler dizin siteleri dosya paylaşım siteleri bankacılık sitesi ( e-bankacılık) e - ticaret sitesi (e-commerce) e - bilet sitesi emlak sitesi galeri sitesi eleştiri sitesi forum sitesi geliştirme sitesi haber sitesi ikiz site (mirror) indirme sitesi (download) işletme (kurum) siteleri kişisel ana sayfa kritik sitesi ( gripe site) güldürü sitesi müzisyen sitesi oyun sitesi pornografik site portal rehber site siyasi site topluluk siteleri ( community) veri tabanı sitesi viki sitesi yemleme sitesi ( phishing) sohbet sitesi toplumsal yaşam sitesi ( city guide )  bunlardan sadece bazılarıdır.

Bu web siteleri yaptırmak için size güvenilir adresiniz Ankara Web Tasarım ekibi. Kuracağınız bir web site ile internet üzerinden reklamlar alarak gelir elde edebilirsiniz.Web sitesi yaptırma neden bu kadar önemli?

Artık insanlar sokaklarda değil! İnsanlar internette ve İnsanlar artık rahat bir şekilde istediği her şeyi internet üzerinden yapabiliyor. Örnek vermemiz gerekirse alışverişini internetten tek bir tıkla halledebilir ya da bankada kuyruklarda beklemek yerine telefonundan tek bir tıkla halledebilirsiniz. Günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin popülerliği de göz önünde. Sizde kurumsal kimliğinizin tanınmasını istiyorsanız veya kişisel bilgi ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız hemen bir web sitesi yaptırın. Web sitenizin page rank değerine göre reklamlar alabilir. Sadece web siteüzerinden aldığınız reklamlar ile para bile kazanabilirsiniz. 

Ankara Web Tasarım ekibi olarak size bu karlı yolda sonuna kadar eşlik ediyoruz.


ARA