Geniş Kitle

Geniş kitlelerden ve her yaş aralığından insan mevcuttur. Bu yüzden haber ya da reklamların yayılabilmesi için inanılmaz geniş kitleye sahiptir.

Geniş Kitle

Geniş Kitle


Son zamanların en popüler sosyal paylaşım sitesi şüphesiz ki Facebooktur.

Geniş kitlelerden ve her yaş aralığından insan mevcuttur. Bu yüzden haber ya da reklamların yayılabilmesi için inanılmaz geniş kitleye sahiptir. Facebookta sağ köşede ve orta olanda hatta genel sitesinin hemen hemen her yerinde sürekli reklamlar geçmektedir. Bunlar bizler için kolaylık sağlamaktadır. Facebookta zaman geçirirken köşede gördüğümüz Facebook Reklamları bölümünden başka bir sitede arama yapmamıza gerek kalmadan herhangi bir ihtiyacımızı karşılayabilir. Reklamlar sayfa yenilendikçe değişmekte ve çok geniş ürün yelpazesine sahip olmaktadır.

Facebook Reklam köşesinde güzellik moda tekstil ev eşyaları elektronik aletlere kadar çok geniş bir sanal pazar oluşmaktadır.  Birçok insanın sitelerde saatlerce araştırma sonucu bulacağı şeyleri Facebook Reklam bölümünde anında görebilirsiniz. Üstelik farklı sitelerde daha önce baktığınız ürünlerde tekrar o köşede sizlerin karşısına geliyor. Çok geniş bir platform olmasından dolayı her yaştan her kesimden insanın bulunduğunu düşünerek sizlerinde reklam vermesi mümkün.

Bunu yapabilmeniz için Facebook Reklam verme bütçe hesabı var. Ona tıklamanız yeterli olacaktır. Reklam vermeden önce ulaşacağınız kitleyi belirleyerek reklamın içeriğini ona göre şekillendirmelisiniz. Ondan sonra Facebook Reklam verme şartlarını okumalı ve ona göre reklamınızı yapmalısınız. Günde yüzlerce reklam görmekteyiz ve bunların çoğu insanların ihtiyaçları doğrultusunda olduğu için talep ediliyor. Küçük yaş gurubuna hitaben yapılan reklamlar bile yerine ulaşabiliyor.

Çünkü son yıllarda büyük küçük herkesin Facebook hesabı var ve bu reklamların sizlerin facebook profilinizdeki bilgiler doğrultusunda sizlerin karşısına çıkıyor. Yaşınız cinsiyetiniz ilgi alanlarınızı dinlediğiniz müzikler hepsi sizler için tek tek filtreleniyor. Böylece hedef kitlelere yönelik reklamlar Facebook sayfanızda gözüküyor. Facebookta beğendiğimiz yaptığımız her hareket aslında facebook sayfamızdaki reklamların şekillenmesini sağlıyor.

Böylece herkes kolayca kendi ilgi alanıyla alakalı kolaylıkla görme fırsatını yakalıyor. Bu hep reklam verenler için hem de biz kullanıcılar için facebook tarafından sağlanan inanılmaz bir kolaylık. Satıcı kişiler kolaylıkla bizlere ulaşabiliyor üstelik bizlerin araştırma yapmasına gerek kalmadan ve bizde kolayca reklamlara tek tıkla ulaşabiliyoruz. Bu tıpkı bizim ayağımıza kadar gelen bir fırsat gibi. Sizlerde tek tuşla reklamverebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Bakış Açısı

Reklam, insanları kendi istekleri dâhilinde bir davranışta bulun...

18.03.2019


Geniş Kitle

Son zamanların en popüler sosyal paylaşım sitesi şüphesiz ki Facebookt...

18.03.2019


Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden Reklam

İnternet kullanımın artmasıyla birlikte sosyal medya sosyal ağlar ve s...

18.03.2019


Sosyal Paylaşım Sitesi Üzerinden Reklam

İnternet kullanımın artmasıyla birlikte sosyal medya sosyal ağlar ve s...

18.03.2019


Facebookta Reklam Vermek

Dünya'nın dört bir yanında oldukça fazla bir kullanıcı çoğunlu...

18.03.2019


Herkesin Sizi Tanıması Bir Tık Kadar Yakınınızda !

Son zamanlarda insanların televizyondan çok internette takıldı...

18.03.2019ARA