Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Sosyal Medya Yönetimi

Yapılan istatistiklere göre Türkiye’de şu anda 54 milyon sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Üstelik siz bu yazıyı okumayı bitirene kadar Facebook, Twitter, İnstagram ve Linkedn gibi sosyal medya sitelerine yeni üyeler katılmaktadır. Bu da demek oluyor ki eğer günümüz dijital çağında çalışan bir şirketseniz, sosyal medyada olmak şirketiniz için büyük önem taşımaktadır. Sosyal medya hedeflediğiniz kitle ile etkileşim kurma olanağı verirken aynı zamanda şirketinizin faaliyetlerinin gerçek bir kişi olarak sosyal medyada var olabilmesine olanak sağlar. Üstelik artık konu sadece hedef kitleye ulaşarak satış artırmak değil, aynı zamanda marka bağlılığı yaratabilmektir. Sosyal medya platformu ise yalnızca Facebook, Twitter ile sınırlı kalmamaktadır. Dijital ortamda bunlardan başka pek çok sosyal medya platformu bulunmaktadır. Hangilerinin müşterilerinizle en iyi etkileşim kurmanıza yardımcı olabileceğini bulmak ise kilit önemdedir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığında Ayrıcalıklarınız

Sosyal Medya Yönetimiİşte tam bu noktada Bilgeweb sosyal medya yönetimi ile markanıza ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır. Marka kimliğiniz, tüm sosyal medya yönetim çabamızın merkezinde yer alır. Sosyal medya yönetimi ile ekibimiz doğru kullanıcı adını seçmenize yardımcı olmaktan, hedef kitlenize ulaşmak için hangi kanalların en uygun olduğuna karar vermeye kadar büyümenize yardımcı olmak için burada. Her işletme benzersizdir ve sosyal medyayı farklı kullanır.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun;
Biz Size Ulaşalım!

Birlikte sizin için doğru tonu ve yazma stilini bulabilir ve sosyal medya yönetimi sayesinde, işletmenizin tam olarak öngördüğünüz gibi "ses getirdiğinden" emin olabiliriz. Tüm sosyal ağlarınızı yakından takip ederek size kimlerin sizin hakkınızda konuştuğu, ne söylediği ve ne kadarının olumlu olduğu hakkında geri bildirim verebiliriz. Bu sayede, her zaman hızlı ayarlamalar yapabilir ve tam olarak ihtiyaç duyulduğunda mükemmel içerikler sunabilirsiniz. Birkaç isim vermek gerekirse; Facebook, YouTube ve Instagram’da sunacağınız içerikler işletmenizin faaliyetlerinin artırmasına yardımcı olabilir! Sözün kısası sosyal medya yönetimiz ile sosyal medya stratejinizi nihai hedeflerinize göre oluşturmanıza yardımcı olacağız. Zaten bir planınız olabilir ve sadece biraz yardıma ihtiyacınız olabilir veya belki de sosyal medyadaki varlığınızı sıfırdan oluşturmak için yardım istersiniz. Birlikte iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi yaklaşımı bulabiliriz.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook HESAP YÖNETİMİ

Facebook şu anda 2,23 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip. Dolayısıyla, küçük ve orta işletme sahipleri ve marka yöneticileri olarak, Facebook aracılığıyla hedef kitlenize ulaşma ve onlarla bağlantı kurma şansınız çok yüksek. Kısaca açıklamak gerekirse; bir Facebook şirket hesabı oluşturmak, hedef kitlenize şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanıza ve sayfayı "beğenmeyi" ve bu sayfaya abone olmayı seçen kişilerle doğrudan etkileşim kurmanıza olanak sağlar. Bilgeweb sosyal medya yönetimi konusundaki hizmetini Facebook platformunda da siz işletme sahipleri ve yöneticiler için sağlamaktadır. Facebook şirket hesabı yönetimi ile Facebook şirket sayfanızı oluşturmaktan, çeşitli Facebook pazarlama ipuçlarıyla beğeni sayılarınızı artırmaya kadar şirketiniz için önemli ve ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz.

Özgün Tasarımlar

Konsept Tasarımlar

Kreatif Tasarımlar

Yani Facebook şirket hesabı yönetimi hizmeti ile şirketinizin neye ihtiyaç duyduğunu ilerlemek istediğiniz yönü ve işletmenizi hayal ettiğiniz geleceğe taşımak için gerekli tanıtım hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Özgün Tasarımlar

Konsept Tasarımlar

Kreatif Tasarımlar

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram HESAP YÖNETİMİ

İşinizi yönetmek ve işinizin sevdiğiniz kısmına odaklanmanız için Instagram hesap yönetiminde yardım alma vakti geldi!

Yeni bir Instagram hesabı oluşturdunuz ve ara sıra paylaşım yapıyorsunuz, lakin bu bir işletme sahibi olmanın en sevdiğiniz kısmı değil ve hesabınızı büyütmek ve işinizi pazarlamak için harcayacak vaktiniz yok mu? Hepsinden kötüsü, sıkı çalışmanız ve harcadığınız zaman satışlarınızı veya marka bilinirliğinizi artırmıyor ve içeriğiniz kitlenizde yankı uyandırmıyor gibi mi görünüyor? İşte iyi haber: İşinizi yürütmeye ve sevdiğiniz şeyi yapmaya devam ederken satışlarınızın, marka bilinirliğinizin ve hedef kitlenizin büyümesini izleyebilirsiniz!

Dijital tekniklerin ağırlık kazandığı günümüzde, güçlü rekabet kapasitesine sahip olabilmek için hesabınızdan tam olarak yararlanmalı ve hesabınızı hizmetinizin ve ürünlerinizin reklamını yapmak ve tanıtmak için kullanabilmelisiniz. Ancak Instagram'ı kullanmak zordur, özellikle de hesabınızı uygun şekilde yönetme konusunda aşina değilseniz veya bilginiz yoksa.

Lakin bu artık işinizi huzur içinde emin ellere teslim edebileceğiniz ve hesabınızı Instagram hesap yönetimi hizmetlerinin yardımıyla bir ileri seviyeye taşıyabileceğiniz için büyük bir endişe değil. Hedef kitleye ulaşmak, onlarla bağlantı kurmak ve onları ödeme yapan müşterilere dönüştürmek, 800 milyon aylık aktif kullanıcısı ve en çok etkileşim kuran sosyal medya kitlesi ile Instagram ile artık daha kolay, ancak bir iş sahibi olmak zaten tam zamanlı bir iştir. Bilgeweb instagram hesap yönetimi ile Instagram hesabınızın sorunsuz bir şekilde yönetilmesini sağlar. Instagram hesap yönetimi ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmakta, takipçilerinizi sadık müşterilere dönüştürmekte ve işinizi organik olarak büyütmenize yardımcı olmaktayız. Bilgeweb bu tür bir hizmet sayesinde, hesabınızın etkinliğini gözle görünür biçimde artırarak takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olmaktadır.

Instagram hesap yönetimi hizmetleri, markanızın dijital varlığını etkili bir şekilde büyütmek için tasarlanmıştır. Markanızın güven oluşturmasına ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmasına yardımcı oluyoruz. İtibar yönetimi, gelişmiş Google sıralaması, Web sitesi trafiği, potansiyel müşteri oluşturma, etkileşim oluşturma, takipçi büyümesi ve farkındalığı, günlük yönetim ve günlük gönderiler ve özel içerik oluşturma vs. gibi yöntemlerle Instagram hesap yönetimi hizmetleri işletmenizin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya, insanların içeriği hızlı, verimli ve gerçek zamanlı olarak paylaşmasını sağlamak için tasarlanmış web siteleri ve uygulamaları ifade eder.

Sosyal medya reklamı ürün ve hizmetlerin Facebook, Twitter, LinkedIn vs. gibi sosyal platformlarda bir kişisel ağ yaratıp kullanıcılar ile iletişime geçerek tanıtımı yapmaktır.

Sosyal medya yönetimi, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarındaki çevrimiçi varlığınızı, içerik oluşturarak, yayınlayarak ve analiz ederek yönetme sürecidir. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, sosyal medya kullanıcılarıyla etkileşim kurmayı da içerir.

Sosyal medya reklamlarının işletmeler açısından; marka bilinirliğini uygun maliyetlerde artırma, gelişmiş arama motoru sıralaması ile hedef kitleyi genişletme, daha yüksek dönüt oranları vs. gibi birçok avantajı vardır.

Hedef kitlenin doğru analizi, markanızın ürün ve hizmetlerinize ilişkin tanıtımların doğru kullanıcılarla buluşmasını ve bu sayede sosyal medya reklamlarının somut karşılığını almanızı sağlar.


ARA