Yandex Harita Kayıt

İnsanlar ne yapacaklarını bilemedikleri anlarda çıkmaza girmemek adına, elindeki imkanlar ölçüsünde yardım almaya çalışırlar. Peki o an da ellerinde sadece Yandex arama motoru varsa. Ya sunduğunuz mal ve hizmeti haritayla eşleştirmek gibi algısı çok yüksek, bedava bir reklam alanı varken, "Nasıl olsa kimse kullanmaz" diye şirketinizi Yandex harita'ya kaydetmiyor ve potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırıyorsanız. Eğer her mecradan size ulaşılmasını istiyorsanız aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

YANDEX'DE MÜŞTERİLERİNİZİN SİZİ BULMASINI SAĞLAYIN


Yandex harita hizmetini kullandığınızda, sağda bulunan görseldeki gibi şirketinizin adı veya adresi yazıldığında, kolayca görünüp, bulunabileceksiniz. Tek yapacağınız; aşağıdaki kısa formu doldurup "Kayıt Oluştur" demenizdir.


Formu Doldurun, Biz Size Ulaşalım!

Kurumsal firmalar için tek seferlik 250TL+KDV hizmet bedeli karşılığında yapılmaktadır.

Yandex Harita ile Yolunuzu Bulun

Şirketinizi haritada arayanlar, sadece diğer arama motorlarının harita kaydı ile bulacak diye bir kural yok. Müşterileriniz sadece Yandex arama motorunu kullanıyor ve sizi bulmaya çalışan kesime hiç hitap edemiyorsanız. Çözümü basit; Yandex harita kaydı. Hemen şirketinizin; konum, kurum adı, adres bilgilerini detaylı yazıp bize gönderin, Yandex harita kaydınızı hemen açalım.

Bir hatırlatma: Eğer web sitenizde firmanızın adresi yazıyorsa, onaylanma süreci daha kısa sürecektir.

Yandex Harita Kayıt işlemlerinden sonraki adım ise, potansiyel müşterilerin Yandex arama motorunda yaptıkları aramalarda şirketinizi kolayca bulabilmeleri için yandex reklamları vermek olacaktır.


ARA