Yandex Reklamları

Şirketler neden Yandex reklamı tercih etmez? Çünkü Yandex'in, reklam potansiyelini göz ardı ettiklerinden. Halbuki, Yandex reklam ile düşük ücretlerle, istediğiniz kelimelerde üst sıralara çıkmak çok daha kolay. Genelde diğer arama motorlarında en üstte olabilmek için amansız bir yarış vardır. Bu yarış, bir süre sonra açık artırma şekline döneceğinden; kelime başı maliyetleriniz, anormal şekilde artabilir. Makul bütçelerle, belli hacime ulaşabilmek için Yandex reklam alanında yer almak isterseniz aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

Bilgeweb

Yandex Arama Motorunda Görünür Olun

Bazen sanal dünyada da, gözümüzün önündekini göremediğimiz zamanlar olur. Gözden kaçanlardan biriyse; Yandex reklam. Ajansların, Yandex reklam hizmetini şirketlere sunmamalarının nedenlerinden biri sadece tek kanaldan reklamlarını yönetmekse de diğeri de Yandex reklamları hakkında bilgi sahibi olmadıklarındandır. Yandex reklamlarını, yaptığınız işe yeni alanlar açmak veya sadece o alandaki müşterilere uygun maliyetlerle ulaşmak olabilir. Pek bilinmeyen, bilinse de ajanslar tarafından pek te sunulmayan Yandex reklamı vermek için Bilgeweb ile çalıştığınızda süreçlerin nasıl işlediğini kısaca özetleyelim:

Öncelikle hizmet verdiğiniz sektör baz alınarak, kelime analizi yapılır.

En uygun maliyetlerle, en çok tıklama alabileceğiniz kelimelere karar verilir.

Belirlenen kelimeler, gerekli verimlilik ayarları yapılarak girilir.

Reklamla ilgili raporlamalar belli periyotlarda hizmetinize sunulur.

 

Yandex Reklamları Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun; Biz Size Ulaşalım!

Bilgeweb

Yandex Harita ile Yolunuzu Bulun

 

Şirketinizi haritada arayanlar, sadece diğer arama motorlarının harita kaydı ile bulacak diye bir kural yok. Müşterileriniz sadece Yandex arama motorunu kullanıyor ve sizi bulmaya çalışan kesime hiç hitap edemiyorsanız. Çözümü basit; Yandex harita kaydı. Hemen şirketinizin; konum, kurum adı, adres bilgilerini detaylı yazıp bize gönderin, Yandex harita kaydınızı hemen açalım.

Bir hatırlatma: Eğer web sitenizde firmanızın adresi yazıyorsa, onaylanma süreci daha kısa sürecektir.


ARA