Google Reklam

Google'a reklam vermek için bir ajansla anlaştınız diyelim, bütçenizin verimliliğini nasıl ölçebilirsiniz. Meçhul değil mi? Harcanan anormal bütçelere rağmen geri dönüş alamıyor musunuz? Bütçenizin nereye harcandığını takip edemiyor, hangi kelime; nereden, nasıl ve kaç kez tıklanmış belirsiz mi? Eğer şeffaf ve bütçenizin verimli yönetildiği bir reklam istiyorsanız aşağıdaki "Hemen Başvur" butonundan bize ulaşın.

Google'da reklam mı vermek istiyorsunuz?

Google Ads İle Zirvede Yerinizi Alın.

Öncelikle ülkemizde pek te yapılmayan bir şeyi yaptık; şeffaflık. Evet belki bu uygulayan şirketler için çok da sevimli bir olay değil. Rakamlar, analizler, süreçler herşey ortada. Özellikle saklı kalması gereken bütün reklam süreçlerinde ki bu gizlilik, yazılı olamayan kurallar gibidir.

Şeffaflık çok parlak bir kelime peki ama biz bunu nasıl sağlıyoruz? Türkiye'de hiç bir ajansta olmayan, Bilgeweb olarak sürekli yazıp geliştirdiğimiz Google Ads paneli ile. Bu panel ile Google'ın o yıldırıcı ve ürkütücü karmaşıklıkta olan reklam panelini sadeleştirdik. Bilgeweb Ankara'da Google Partner yani resmi olarak Google Reklam Ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

Bilgeweb İle Google reklamlarında zirveyi hedeflemek doğru müşteri kitlesine ulaşmak için SEO ve Mobil Uyumlu Web Sitesi Yaptırmak için Web Tasarım Kampanyalarından Faydalanabilirsiniz.

Google Reklamlarına eş olarak bazı sektörlere özel veya marka bilinirliği açısından makul bütçeler doğrultusunda Youtube Reklamları ile doğru hedef stratejiyle müşteri portfolyonuzu oluşturabilirsiniz. Yani bu Youtube video reklamlarında yani ayrılılan bütçeyi, makul ölçülerde en mantıklı strateji ile kullanmaktır. 

 

Ege Bölgesi kapsamında Bodrum, Fethiye, Aydın, Manisa ve çevresinde yürüttüğümüz Google ve Sosyal medya reklam çalışmalarımız için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Google'da Olmak İçin Hemen Reklam Verin

Raporlama

Tıklama başı maliyetinizi de (TBM) süzerek, hangi konumdan; kim, ne kadar, nasıl tıklamış görebileceksiniz.

Müdahale

Belirlediğiniz kelimelerin; içeriğini değiştirme, ekleme, çıkarma, reklamı durdurma gibi müdahalelerde bulunabileceksiniz.

Analiz

Anlık raporlamalardan; hangi kelimelerin işe yaradığı ya da yaramadığını anlayıp yeni reklam stratejileri geliştirebileceksiniz.

Bütçe

Geçmişe dönük harcadığınız bütçeyi görüp, geri dönüşe rakamlarıyla oranlayarak bütçe verimliliğini ölçebilirsiniz.

Ödeme

Hangi yöntemlerle ve ne kadar ödeme yaptığınızı geçmişe dönük görerek, tam bir muhasebe yapabilirsiniz.

Planlama

Yer, dil, zaman planlarını görülebilirsiniz. (Yayınlama yöntemi, hedefleme, teklif stratejisi, günlük bütçe)

Google Ads Reklamları

Ne kadar ekmek o kadar köfte derler ya biz o sözü biraz değiştirdik;  “Ne Kadar Reklam O Kadar Müşteri” diyoruz biz. Bir reklam; bir çok insanın kolayca göreceği ana bir caddede, dikkat çekecek, etkileyici ve akılda kalıcı olacak, buna ilave olarak görende/duyanda satınalma arzusu oluştururken, maliyeti de düşük olacak.

Reklamın mecrası internet ortamı olduğunda ise “makbul reklam” özelliklerinin tamamını barındıran en mükemmel ortam ise içinde bulunduğumuz bu zamanda tartışmasız “Google Ads Reklamları'dır.” Makbul Reklam özelliklerinin tamamına sahip olmanın da üzerinde dünya genelinde milyarlarca kullanıcıya sahip olması, şeffaf, yüksek performanslı, ölçülebilir, bütçesi kontrol edilebilir bir sisteme sahip olması ve belki de en önemli özelliklerinden biri olan sadece hedef kitlesine ulaştığında ücretlendirme yapması Google Ads Reklamlarını tartışmasız mükemmel kılmaktadır.Google Reklam için unuttuğumuz bir özellik daha var; “15 dk” içinde reklamınızı milyarlarca kişiye ulaştırmanız. Eminiz ki Google Reklamlarını mükemmel kılan unuttuğumuz daha onlarca neden var…

Google Reklam'ın üstün performansını  kendi reklam kampanyanızda görmek için Google Reklam Sistemini çok iyi tanıyan, tecrübe sahibi, yüzlerce farklı yapıdaki işletmelerin reklam kampanyalarını yönetmiş sadece “Adwords Sertifikalı Reklam Uzmanları” ile hizmet sunun Bilgeweb’e ulaşmanız yeterlidir.

Güncel Google Reklam Makaleleri

Google Reklam Nedir?
Google Reklam Önizleme ve Teşhis Aracı Neden Kullanmalıyız ?
Google Reklam Vermek

ARA