Bilgelik, bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi, tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce.


Bulunduğunuz konumdan memnun değil misiniz? Bir çıkış mı arıyorsunuz? O zaman İnteraktif reklam, web tasarım, yazılım, e-ticaret ve SEO danışmanlık hizmetini benzersiz bir yaklaşımla sunan, Bilgeweb ile tanışın.


Bizce web yazılımlar genelde çok karmaşık ve işlevsiz; basit ve işlevli olmalı ki web sitenizi ziyaret edenler daha fazla vakit geçirip aradığı bilgiye kolayca ulaşabilsin.

Arama motoru ve sosyal medya reklamlarında ise anormal bütçeler harcanıyor ve geri dönüşler verimsiz. Makul ve verimli bir şekilde yönetilmeli ki potansiyel müşteriler üst sıralarda sizi kolayca bulabilsin.
Sitenizi ziyaret edip çıkan potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek için de "re-marketing reklam" ile sürekli takip ederek, müşterilerinizin ziyaret ettiği şeyleri, ziyaret ettikleri her site ve sosyal medya hesaplarında, sürekli gösterir ki marka bilinirliği ve satışlarınız artsın.


E-ticaret ve SEO danışmanlık işini yapanların bilgileri genelde güncel değil ve ne yapacağıyla ilgili kafaları karışık. Danışman; öğretici ve yol gösterici olmalı ki yeni satış stratejileriyle süreç basitleştirilerek, işiniz kolaylaşsın.

İş yerinizde oturup bekleyerek bir "çıkış" bulamazsınız. "Çıkış" yolu bulmak için bir "Bilge" ye ihtiyacınız var. Bilgeweb, 10 yıllık tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla tüm bu detayları üstlenirken siz de firmanızı global standartlarda hizmet sunan bir marka konumuna getirmeye konsantre olabilirsiniz. Nasıl bu kadar emin olabiliyoruz? Çünkü bizimle çalışan yaklaşık 2500 şirkette böyle yaptığı için.

Hazır şimdi bu yazıyı okuyorken daha fazla vakit kaybetmeden bize iletişim kanallarımızdan ulaşın. "Çıkış" başlasın.

Google Partner ile Doğru Reklam Stratejileriyle İnternette Bulunabilir Olun

Google Partner iş ortağı demek, Google'nin resmi iş ortağı demektir. Yeni ürünleri hakkında bilgi ve güncellemelere anında erişir. Sorunlar ve geliştirmeler karşısında optimzasyon şansını hızlandırır ve promosyon gibi kupon avantajları sunar. geçersiz tıklama ve buna benzer sahtekarlık ile tekrarlanan reklamların bedelini Google'dan talep edebilirsiniz. Google İş Ortağı Bilgeweb İle daha az maliyetle yüksek performans ile rakiplerinizin önüne geçerbilirsiniz.

Sertifikalarımız

ISO 9001 2015 Belgesi diğer bir ismi ile de 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi şirketlerin çağın gerektirdiği şekilde yönetim sistemlerini ve kurallarını revize ederek uyguladıklarının tescilidir. Bu belge 3. Bir tarafla denetlenebilir ve uygun görüldüğü takdirde verilebilir.

Her şirket, kurum veya kuruluş belirli bir standarda uygun hareket etmek ile mükelleftir. Ancak bu standardı yakalayabildiklerinde sahip olabilecekleri uluslar arası sertifikasyonlar bulunmaktadır. Bunların arasında Kalite Yönetim Sistemi Belgesi önemli bir yer teşkil etmektedir. Bir yapının yönetim sisteminin çağın gerekliliklerine uygun olarak düzenleniyor ve işliyor olması kalite ile tescillenmesini sağlar.

Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı olarak ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni tüm kriterlere uyarak almaya hak kazanmış bulunuyoruz. Ajansımız çağa uygun bir sistem içerisinde işlemektedir. Bu belgeyi bir danışmanlık şirketi aracılığıyla almış bulunmaktayız. Bilgeweb olarak müşterilerimizin odağa alındığı bir sistem bizim doğal bakış açımızı yansıtmaktadır. Bu anlamda belgenin diğer gerekliliklerini de sağlamış bulunmaktayız.


Bir işletmenin ISO 14001: 2015 Belgesi’ne sahip olması çevre yönetimi sistem belgesine sahip olması anlamına gelmektedir. Bu belgenin belirli gereklilikleri bulunmaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi çevre ile alakalı olan bu belgenin alınabilmesi oldukça zordur. Birçok kriteri sağlıyor olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bir danışmanlık firmasından konuya ilişkin eğitimleri de almış olmalısınız.

Çevre Yönetim Sisteminin genel amaçları aşağıdaki gibidir. Çevre ile ilgili boyutları yönetmek ve konuyla ilgili firmanın yerine getirmesi gereken yükümlülükleri yerine getirmek, Fırsat ve risklerin tespit ve denetimi, Kuruluşların çevreyi korumaları ve sosyoekonomik koşullara hem uyum sağlamaları hem de arasındaki dengeyi korumak, Değişen çevre koşullarına verilecek reaksiyonların çerçevesinin sağlanması.

Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı olarak bulunduğumuz çevrenin ajansımızla ilişkisini önemsiyor geliştirmek içinse uluslar arası standartları takip ediyoruz. Aynı zamanda ajansımızın hedeflerine ulaşabilmesi için bu kriterleri işlevsel olarak değerlendirmekteyiz.


OHSAS 18001, İSE (İngiliz Standartları Enstitüsü) tarafından yayınlanan bir iş sağlığı ve güvenliği standardıdır. İş hayatındaki önemi büyük olan Ohsas 18001:2007 belgesinin temel amacı iş hayatındaki çalışma ortamının güvenliği ve rahatlığını belli bir standarta kavuşturmaktır. Bu doğrultuda elde edilmesi hedeflenen sonuçlar şu şekildedir:

İş ve iş gücünde yaşanması muhtemel kayıpların önüne geçmek, Çalışma ortamının güven ve rahatlığının katılımı arttırması, İşletmelerin potansiyel tehditlere karşı tedbir almalarına imkan sağlayarak hem işçiyi hem de işletmeyi koruması, Ulusal ve uluslar arası çalışma standartlarına uyumun sağlanması.

Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı olarak, çalışanlara uluslar arası standardı yakalayan güvenli ve rahat bir iş ortamı sağlamaktayız. OHSAS 18001: 2007 belgesi ile ajansımızın çalışma ortamının güven ve rahatlığı tescillenmiştir, bu da ajansımıza değer katan bir başka unsurdur.ARA