Bizi Sosyal Medyada Takip Edin :

Web Tasarım

Web tasarım her gün gelişmekte olan çok kapsamlı bir konudur. Temel olarak sektörünüze, göz zevkinize, kullanıma, tasarıma, cihazlar ile uyumluluğuna göre şekillenmektedir. Profesyonel web tasarım hizmeti tüm bu ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar. Gelişmekte olan dijitale ayak uydururak sizlere ve müşterilerinize en iyi performansı verebilecek web tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Onlarca sektörden yüzlerce müşteriyle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Siz de işlevsel, kurumsal, %100 seo ve mobil uyumlu bir web tasarım yaptırmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Günümüzde web tasarım bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiş bulunmaktadır. İnternette bireysel ya da kurumsal olarak bulunmanız, kendinizi ifade edebilmeniz ve kullanıcıların size ulaşması için bir web tasarıma sahip olmanız gerekmektedir.

estetik
kreatif
inovatif
Kreatif Çözümlerle

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım İle Rakiplerinizin Önüne Geçin.

Web tasarım yaptırırken neyi amaçladığınız sonrası için belirleyici olacaktır. Profesyonel bir web tasarım’da işin 2 boyutundan söz edebiliriz: Yazılım ve Tasarım. Bir web sitesine girdiğiniz anda sizin dikkatinizi çeken ilk unsur tasarımdır. Gözünüze nasıl görünüyor, fotoğraflar iyi seçilmiş mi, tonlaması nasıl… Sonrasında ise siteyi keşfetmeye başladıkça kullanıcı dostu olup olmadığını anlamaya başlıyoruz. Bugün Ankara’da web tasarım yapan firmalar arasında hem yazılım hem tasarım konusunda oldukça iddialıyız. Siz internette nasıl bir site ile bulunmak istediğinize karar verin biz de tasarlayalım. Web tasarım görüşmelerimizde ve anlaşmalarımızda müşterilerimizin ne istediğini anlamak hizmet sürecimizi doğrudan etkilemekte. Müşteriyi anlamaya çalışmanın önemi aslında işin sonucu da belirliyor.

Henüz Bir Web Siteniz Yoksa Formu Doldurun;
Biz Size Ulaşalım!

Bilgeweb

Web tasarım yapım süreci nasıl işliyor adım adım inceleyelim:

Güçlü bir web tasarım talebiyle bize ulaştınız.

Sektörel araştırma yaparak rakipleriniz incelenir.

Şirketinizin vizyon ve hedeflerine yönelik başlıklar, kategoriler ve konumlar belirlenir.

Ana renk ve tasarım varyasyonları belirlenen kriterlere uyumlu tasarlanır.

İçerikler, web tasarıma yerleştirilir ve demo onayınıza sunulur.

Demo onaylandıktan sonra web siteniz en kısa sürede aktif hale getirilir.

Web tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarımı, internette görüntülenen web sitelerinin tasarımını ifade eder. Önceleri masaüstü tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanan Web tasarımı, 2010'ların ortalarından bu yana artık mobil ve tablet tarayıcılar için tasarım giderek daha önemli hale geldi.

Özel Web tasarımı; belli amaçlar doğrultusunda size özel tasarlanmış web siteleridir. Diğer taraftan Şablon Web tasarımı önceden hazırlanmış şablonlara verilen genel addır. Şablon sitesinin kurulumu kolay ve hızlı, yapılmadan önce görülebilen, uygun ücretli olmasına karşın; Özel web tasarımı size özel, performans açısından hızlı, SEO dostu ve amaca uygun hazırlanır.

Kullanıcı dostu yönetim panelimiz sayesinde web sitesindeki görsel ve içeriklerin güncelleme ve eklemelerini yapabilirsiniz.

Blog


ARA