Bilgeweb Logomuz

Ankara Web Yazılım

Ankara Web Yazılım

Web yazılım; birçok markanın web sitelerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar. Markalar dijital dünyada kendilerini yansıtmak adına bu faktörden yararlanırlar. Bir nevi markanın yüzü konumunda olan web sitesi için bu yazılıma ihtiyaç vardır. Nasıl ki bir domain ve sunucu bir web sitesi için gerekliyse yazılım da o derece önemlidir. Bununla birlikte bir web sitenin görünümü markanın prestijini belirler.

İşletmenizin profesyonelliğini gösterge olarak sunmak için size özel bir web yazılımı seçebilirsiniz. Bu hem profesyonel görünmenize hem de müşterilerinizin gözünde üst bir konumda olmanızı sağlar. Ayrıca markanızın etkileşimi artıkça büyümeniz de bu hızda artış gösterecektir. Peki web sitesi beyni olarak adlandırılan web yazılım hakkında neler bilmeliyiz? Sizler için hazırladığımız içeriği okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Yazılım

Kurumsal web yazılım birçok işletmenin tarayıcılar ile görüntülenebilmesini sağlar. Bilindiği üzere internet günümüzde iyi bir iletişim kanalıdır. Bu noktada kurumsal işletmeler bilgi alışverişinde interneti sıklıkla tercih eder. Dolasıyla işletmenin verilerinin saklanması ve işlenmesi de bir o kadar önemlidir.

Yazılım işte bu noktada kurumsal şirketler için bir kombinasyon kullanır. Bu kombinasyon; sunucu ve istemci tarafındaki komut dosyalardan meydana gelir. Sunucu komut dosyalar; PHP ve ASP, istemci komut dosyaları ise JavaScript ve HTML’dir. Kurumsal şirketler bu kombinasyondaki dosyalarla internet üzerinde daha fazla etkileşime sahip olurlar. Bu; hem cihazlardan yazılıma kolaylıkla ulaşılabilmesine hem de alışveriş sepetleri gibi daha fazla seçeneği kullanmasına olanak tanır.

Bilgeweb olarak şirketinizi dijital dünyaya taşıyacak yazılımları geliştiriyoruz. Bu noktada hayalinizdeki projelerin hayata geçmesi için özel projelerle destek oluyoruz. Sadece hizmet anında değil, hizmet sonrası desteklerle de süreç boyunca yanınızda yer alıyoruz.

Web Yazılım Firmaları

Web yazılım firmaları deyince akla gelen ilk isim Bilgeweb ile işletmenizin varlığını güçlendirebilirsiniz. Bilgeweb; alanında tecrübeli yazılımcı kadrosunun oluşturduğu web tabanlı yazılımlarla diğer firmalara göre birçok avantajı sizlere sunar.

Web yazılım Ankara ilinde birçok yazılım şirketi bulunur. Ancak bu şirketler arasında markanıza en uygun şirketin seçilmesi önemlidir. Bu nedenle yapılan işlerin kaliteli olması için özenli bir çalışma gerekir. Bilgeweb bu noktada firmalar arasında adından sıkça söz ettirerek işletmenize yönelik yazılımlarla markanızı büyütür.

Web Yazılımının Faydaları

Web yazılımı işletmenizin dijital dünyada görünmesi ve etkileşim alması konusunda oldukça faydalıdır. Bu faydaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

• Yazılımların alan sınırlamaları yoktur. Çünkü sabit sürücüyle kurulum işlemi gerçekleşmez.
• Yazılım konusunda abonelik tabanlı uygulamaları kullanırlar. Böylelikle korsanlık gibi bir durum söz konusu değildir.
• Uyumluluk konusunda tüm kullanıcılar aynı sürüme ulaşırlar. Bununla birlikte birden çok platformda rahatlıkla çalışırlar.
• Kişilerin daha düşük kalitedeki cihazlarda da kullanılmasını sağlar.

Web Yazılımı Hangi Fırsatlar Sunar?

Web yazılımı şirketler ve kişiler için birçok fırsatı beraberinde getirir. Sunulan fırsatlar şöyledir:

• Günümüz teknolojisinden yararlanmak
• Düşük maliyetle verimliliği yükseltmek
• Kolay erişilebilirlik
• Sürdürülebilirlik
• Hızlı, üretken ve kaliteli işler ortaya çıkarmak
• Hataları minimuma indirmek
• Hesaplamalarda kolaylık sağlamak
• İşlerde zamanı doğru kullanarak tasarruf etmek
• Bir iş üzerinde birden çok kişinin çalışmasını sağlamak

Seo Uyumlu Web Yazılım 

Google’ın algoritmaları web yazılım ile yakından ilişkilidir. Bu algoritmalardan biri olan SEO çalışmaları; sitenizin hızı ile birlikte birçok faktöre göre ölçülür. Kurumsal web sitenizin hızını sağlayan sunucular da bu denli önemlidir. Yani yazılım ve SEO doğrudan ilişkili iki kavram olarak karşımıza çıkar.

Bilindiği üzere Google, kullanıcıların istedikleri sitelere ulaşmalarını sağlar. Bununla birlikte kişilerin aradığı şeyin o sitede bulunmasını ister. Bu nedenle algoritma bu düzeyde çalışarak yazılımın önemini ortaya koyar.

Bir kullanıcının bir web sitesine girdiğini düşünelim. Burada sitenin hızı çok önemlidir. Çünkü birçok kullanıcı hızı yavaş olan sitelerde uzun süre kalmazlar. Bu nedenle sunucu hızı ile ilişkilendirilen SEO; yazılım konusunu ortaya koyar. Sonuç olarak kullanıcı memnuniyeti ve web sitesi sunucu hızı ile doğru orantılıdır. Yani sunucu hızı yüksek olan bir kullanıcı hem vakit kaybetmez hem de memnun kalır.

Web Yazılım Nerede Kullanılır?

Bu hizmeti isteyen birçok kişi veya şirket web sitelerine oldukça önem verir. Web siteleri için ise bu yazılım çok gereklidir. Farklı özellikleri web sitenize kazandıran bu yazılım markanızı daha kaliteli kılar ve bilinirliğini artırır. Bu işi yapan kişiler web yazılımcı olarak adlandırılır. Yazılımcılar size uygun bir projeyle süreci daha yönetebilir bir hale sokabilir. Bununla birlikte projeyi istedikleri zaman düzenleyebilirler. Unutmayın ki web sitenizin erişebilirliği ne kolay olursa bireylere o derece fayda sağlanır.

Web Yazılım Yaptırılmalı mı?

Eğer web yazılım hizmeti almak istiyorsanız bu projenize göre değişkenlik gösterir. Bir markanız ve bu markanızın bir web sitesi varsa bu hizmeti almanız mantıklıdır. Ayrıca alanında uzman yazılımcılarla çalışmak son derece etkili sonuçları size sunar. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Bir web sitesi açtırdığınızı varsayalım. Ancak güncel olarak içerik eklemediğinizi ve sabit bir kullanımda olduğunu düşünelim. Bu noktada yazılım hizmetiyle birlikte uzun bir zamana ihtiyacınız olabilir. Çünkü kullanıcılar aktif ve sürekli güncellenen kaliteli web sitelerinde gezinir.

Varlık 1

SEO danışmanlığı, markaların ve işletmelerin çevrimiçi görünürlüğünü,
performansını ve online varlıklarını iyileştirmeye yönelik hizmetler sunar.

Varlık 2

Dijital çağın rekabetçi ortamında, işletmelerin başarısı artık büyük ölçüde online varlıklarının gücüne ve dijital alandaki rekabetçiliklerine bağlı…

Varlık 5

E-İhracat

E-ihracatın küresel bir pazar yaratma kapasitesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler
için büyük bir katkı sunar. Çünkü internet, mekânsal sınırlamaları aşarak

Varlık 6

Dijital Devlet Destekleri

Dijital teknolojilerin hızla geliştiği bir dönemde, işletmeler de teknolojik
altyapılarını güncellemek ve dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak için…

Varlık 7

Yurtdışı Marka Tescil

Yurtdışı Marka Tescil, işletmelerin global düzeydeki itibarının ve ticari
değerinin korunmasında büyük bir öneme sahiptir. Ürün ve hizmetlerini…

İLETİŞİM

Pazartesi - Cuma
09 : 00 - 18 : 00

OFİSLER

Merkez Ofis

İlkyerleşim Mh. 2018 Sk. Ata Sitesi No: 29 Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 50

Teknopark

Cevat Dündar Cd. No: 1 Turuncu Bina 2. Kat 25 Nolu Ofis Ostim / Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 51

Almanya

Sudetenstrasse 61191 Rosbach / GERMANY
+49 15257840084

İngiltere

United Kingdom 82-93 Paul Street London E53A 4NE
(+44) 74 8853 7531

2008 - 2024 - Bilgeweb ve Bilgemedya tescillenmiş markadır.Tüm Hakları Saklıdır.