Bilgeweb Logomuz

Değerlerimiz

Merkez

İlkyerleşim Mah. 1904.Cadde 2018 Sokak Ata Sitesi No: 29 Yenimahalle/Ankara

0 (312) 232 23 50

Teknopark

Cevat Dündar Caddesi No:1 Turuncu Bina 2. Kat 25 Nolu Ofis Ostim/Yenimahalle/ANKARA

0 (312) 232 23 51

Almanya Ofis

Sudetenstrasse 61191
Rosbach / Germany

+49 15257840084

Bilgeweb

Kültürümüz

Bilgeweb olarak, yaratıcı fikirlerin ve yenilikçi çözümlerin her zaman öncelikli olduğu bir çalışma ortamına sahibiz. Ekip çalışmasına ve sürekli öğrenmeye büyük önem veriyor, her bir üyemizi, bu dinamik ortamın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.
Önceliğimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını derinlemesine anlamak, onlara özgün ve etkili stratejiler sunarak, hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktır. Bizim için işimizin ötesinde bir misyon var: Değer verip değer üretmek.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim için her şeyden önce gelir. Onların başarısı, bizim başarımızdır. Müşterilerimizin beklentilerini aşmak, sunduğumuz hizmetlerin kalitesinde sürekliliği sağlamak bizim için önceliktir.

Kalite

Her projeye titizlikle yaklaşır ve en ince detaylara kadar özen gösteriyoruz. Geri bildirimleri dikkate alır, süreçlerimizi iyileştirmek için proaktif bir yaklaşım benimsiyoruz. Tasarımdan teslime kadar bu yaklaşımı sürdürüyor, müşterilerimize değer katmayı ve beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Yaratıcılık

Dijital dünyada öne çıkmak için yaratıcı ve yenilikçi fikirlere ihtiyaç vardır. Bu nedenle, her projeye taze bir bakış açısı getirir ve sıra dışı çözümler sunarız. Tüm çalışmalarımızı, mevcut trendlerin ötesine geçmek için bir fırsat olarak görüyoruz.

Ekip Ruhu

Bilgeweb ekibi olarak, birbirimize güvenen, destekleyen ve iş birliği içinde çalışan bir topluluğuz. Her bir bireyin eşsiz katkılarının, birlikte daha büyük başarılara yol açacağına inanıyoruz. Farklılıklarımızla zenginleşir, başarılarımızı birlikte kutlarız. Bilgeweb, her bir üyesiyle güçlüdür.

İnovasyon

Geleceği şekillendirme konusunda tutkuluyuz. Her gün gelişen dijital dünyada, kaliteli ve özgün çözümler geliştirmek için teknolojideki son trendleri takip eder ve çalışmalarımıza entegre ederiz. Her proje ve deneyim, bize yeni şeyler öğretir ve daha iyi bir versiyona sahip olmamız için bir fırsat sunar.

Şeffaflık

Bilgeweb olarak, müşterilerimizle ve ekip üyelerimizle dürüst ve açık iletişim kurarız. Kararlarımızın ve eylemlerimizin hesap verebilir olmasını sağlamak etkin bir iş birliği için sağlam bir temel oluşturur. Müşterilerimiz ve ekip üyelerimiz her zaman bilgi sahibi olur ve iş sürecimizin her adımında aktif olarak dahil edilirler.

Sürdürülebilirlik

Bilgeweb olarak, sadece bugün değil, gelecek nesillere de yaşanabilir bir dünya bırakmanın önemini biliyoruz. İş süreçlerimizde çevresel etkiyi azaltmayı, kaynakları verimli kullanmayı ve uzun vadede ekolojik dengenin korunmasını sağlayacak stratejileri benimsiyoruz. Çünkü biz, sadece işimizin bugün değil; gelecekte de yaşamın sürdürülebilirliğine katkı sağlayacak şekilde yapılandırılması gerektiğine inanıyoruz.

Bilgeweb’in rekabet avantajını artırmak ve pazar konumunu güçlendirmek için dijital alanda kapsamlı bir dönüşüm stratejisi geliştirilmesi esastır. Bu strateji, dijital pazarlamadan yazılım geliştirmeye kadar geniş bir yelpazeyi kapsamalı ve sürekli gelişime açık olmalıdır.

Sosyal Medya

Kampanyalar ve bilgelendirmelerden daha hızlı haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Varlık 1

SEO danışmanlığı, markaların ve işletmelerin çevrimiçi görünürlüğünü,
performansını ve online varlıklarını iyileştirmeye yönelik hizmetler sunar.

Varlık 2

Dijital çağın rekabetçi ortamında, işletmelerin başarısı artık büyük ölçüde online varlıklarının gücüne ve dijital alandaki rekabetçiliklerine bağlı…

Varlık 5

E-İhracat

E-ihracatın küresel bir pazar yaratma kapasitesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler
için büyük bir katkı sunar. Çünkü internet, mekânsal sınırlamaları aşarak

Varlık 6

Dijital Devlet Destekleri

Dijital teknolojilerin hızla geliştiği bir dönemde, işletmeler de teknolojik
altyapılarını güncellemek ve dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak için…

Varlık 7

Yurtdışı Marka Tescil

Yurtdışı Marka Tescil, işletmelerin global düzeydeki itibarının ve ticari
değerinin korunmasında büyük bir öneme sahiptir. Ürün ve hizmetlerini…

OFİSLER

Merkez Ofis

İlkyerleşim Mh. 2018 Sk. Ata Sitesi No: 29 Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 50

Teknopark

Cevat Dündar Cd. No: 1 Turuncu Bina 2. Kat 25 Nolu Ofis Ostim / Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 51

Almanya

Sudetenstrasse 61191 Rosbach / GERMANY
+49 15257840084

İngiltere

United Kingdom 82-93 Paul Street London E53A 4NE
(+44) 74 8853 7531

2008 - 2024 - Bilgeweb ve Bilgemedya tescillenmiş markadır.Tüm Hakları Saklıdır.