Bilgeweb Logomuz

Google Reklam

Google, bugün dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan arama motorudur. İnsanlar herhangi bir ihtiyaçları, merakları, ilgileri olduğunda Google’a danışarak bilgi ve fikri sahibi olmaktadır. Google’ın bu inanılmaz potansiyelini işletmenizin hedefleri ile birleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Google Reklamı vererek. İşletmenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi anlatan kelimelerde sizi arayanların karşısına ön sıralarda çıkmanın birçok faydası vardır: Bilinirlik, pazardan pay alma, rekabete dahil olma, işletmenizin büyüme hedeflerini gerçekleştirme… Ankara’da ve Türkiye’de Google Reklamı verebileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Ancak size istediklerinizi verebilecek olanlar azınlıkta. Bilgeweb olarak 2010 yılından beri edindiğimiz geniş tecrübeyle, çeşitli sektörlere Google ADS hizmeti sunmaktayız. Sizlerin taleplerini anlamak adına geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Google ADS ile ilgili bilgi almak ve ortalama fiyat teklifleri için bize ulaşabilirsiniz. Sizi en iyi şekilde yönlendirmek ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız. 

Bilgeweb

Google Ads İle Zirvede Yerinizi Alın.

Google Reklam(Google Ads), işletmeniz ile ilgili kelimelerde ön sıralarda çıkmanızı sağlar. Sizi müşterileriniz ile kolayca buluşturan bu hizmet, profesyonel ajanslarda yapıldığında başarıya ulaşır. Bilgeweb olarak Google’ın yalnızca belirli ajanslara tanıdığı Resmi İş Ortaklığı yani Google Partner Sertifikasına sahibiz. Google Adwords için öncelikle bir web tasarıma ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Reklamı gören kişilerin detayları incelemek için yönlendirileceği yer web sitenizdir.

Google reklamlarında sizi rakiplerinizden daha az maliyetle öne geçirecek olan en önemli unsur web tasarımınızın niteliğidir.

Google Reklam
Google Reklam

Bilgeweb

Google Ads İle Potansiyelinizi Keşfedin

Google kriterlerine uygun, özgün içeriğe sahip, hızlı, alt yapısı gelişmiş ve güvenli bir web sayfası sizin reklamda ulaşmak istediğiniz yerler için minimum maliyet oluşmasını sağlar. Eğer bir web siteniz yoksa Bilgeweb İle Google reklamla vererek potansiyel müşterilerinize ulaşmak için SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım Kampanyalarından Faydalanabilirsiniz.

Bilgeweb

Google Ads İle Zirvede Yerinizi Alın.

Google, sadece kelimelerle değil; aynı zamanda hedeflerinize özel görseller ve videolar üzerinden reklam verme imkanı sunarak işletmenizin çevrimiçi varlığını güçlendirebilir. Markanızı Youtube platformunda tanıtmak ve bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız Youtube Reklamları, haber sitelerinde dolaşan kullanıcılara ulaşmak istiyorsanız Yeniden Pazarlama Reklamları, doğrudan satış yapmayı hedefliyorsanız E-ticaret Reklamları veya işletmenizin geniş kitlelere daha fazla ulaşmasını istiyorsanız Google Görsel Reklamları gibi çeşitli reklam seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, Ankara Merkez Dijital Ofisimiz  ve Tekno Park ofisimizde bulunduğumuzu ve Türkiye genelinde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Almanya‘daki ofisimiz aracılığıyla, uluslararası alandaki işletmelerle işbirliği yapma fırsatımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen bizimle iletişime geçin.

Google Reklam

Bilgeweb ile Google Reklamlarında Başarıyı Yakalayın

Google Reklamları, dijital pazarlama stratejinizin önemli bir parçasıdır. Bilgeweb ile işbirliği yaparak, Google Reklamlarınızın potansiyelini maksimize edin ve işletmenizi dijital pazarlamanın zirvesine taşıyın. Uzman ekibimizle, reklam kampanyalarınızı etkili, verimli ve başarılı bir şekilde yönetelim.

Varlık 1

SEO danışmanlığı, markaların ve işletmelerin çevrimiçi görünürlüğünü,
performansını ve online varlıklarını iyileştirmeye yönelik hizmetler sunar.

Varlık 2

Dijital çağın rekabetçi ortamında, işletmelerin başarısı artık büyük ölçüde online varlıklarının gücüne ve dijital alandaki rekabetçiliklerine bağlı…

Varlık 5

E-İhracat

E-ihracatın küresel bir pazar yaratma kapasitesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler
için büyük bir katkı sunar. Çünkü internet, mekânsal sınırlamaları aşarak

Varlık 6

Dijital Devlet Destekleri

Dijital teknolojilerin hızla geliştiği bir dönemde, işletmeler de teknolojik
altyapılarını güncellemek ve dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak için…

Varlık 7

Yurtdışı Marka Tescil

Yurtdışı Marka Tescil, işletmelerin global düzeydeki itibarının ve ticari
değerinin korunmasında büyük bir öneme sahiptir. Ürün ve hizmetlerini…

İLETİŞİM

Pazartesi - Cuma
09 : 00 - 18 : 00

OFİSLER

Merkez Ofis

İlkyerleşim Mh. 2018 Sk. Ata Sitesi No: 29 Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 50

Teknopark

Cevat Dündar Cd. No: 1 Turuncu Bina 2. Kat 25 Nolu Ofis Ostim / Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 51

Almanya

Sudetenstrasse 61191 Rosbach / GERMANY
+49 15257840084

İngiltere

United Kingdom 82-93 Paul Street London E53A 4NE
(+44) 74 8853 7531

2008 - 2024 - Bilgeweb ve Bilgemedya tescillenmiş markadır.Tüm Hakları Saklıdır.