Google
Çağımızın Web Tasarım Hastalığının Penisilini SEO\'nun Birleşenleri h1, h2, h3 Tagları - Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı

Çağımızın Web Tasarım Hastalığının Penisilini SEO\'nun Birleşenleri h1, h2, h3 Tagları

Seo\'nun Birleşenleri h1,h2,h3,h4 tagları

Çağımızın Web Hastalığının Penisilini SEO'nun Birleşenleri h1, h2, h3 Tagları

   2000 yıllarda artık web sitelerinin bir lüksten ziyade bir ihtiyaç olduğunu hatta 201x'li yıllara geldiğimizde zorunluluk olduğunu kabul edilmiştir. Yeni bir web sitesi yaptırırken ve düzenlerken yaptığımız yeni web tasarımın Google reklamlarına ihtiyaç duymadan aramalar sonuncunda ilk sayfalarda yer almasını isteriz. İşte buna biz SEO yani arama motorlarına optimizasyon diyoruz.

Her web sitesi sahibi gibi bizde SEO kelimesini çok duyduk ve beraberinde özgün makale, özgün içerik terimleri ile çok karşılaşır olduk. İşte bu gün ki serüvenimizin konusu özgün içerik eklerken en çok dikkat etmemiz gereken konu, 'Heading elemenleri' Türçe söylersek başlıklarımız namı değer h1 tagı, h2 tagı, h3 tagı, h4 tagı, ...vb

Adını vurguladığımız "H" taglarının kendi aralarında bir düzenleri vardır. Aynı askeri hiyerarşi gibi. h1 tagı h2 elementinin komutanı, h2 tagı h3 elementinin komutanı ve h3 tagı  h4 elementinin komutanı gibi düşünülebilir. h1 tagı binbaşı h2 tagı yüzbaşı ve h3 tagı onbaşıdır.

 

 

 

Bilgeweb | Google Reklam Partner Google Reklamları En iyi En hızlı Google Reklam Çözümleri 4.8 stars, based on 342 reviews Gerçek Değer : Google Reklam Sorunuz Geçerlilik ) Üretici: Google Reklam Paketleri En İyi Fiyatı Alın!