Bilgeweb Logomuz

Web Sitesi Yaptıracaklar için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Web Sitesi Yaptıracaklar için Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Web tasarımı, günümüz mobilleşen dünyasında olmazsa olmaz bir hal almıştır. Artık köşe başındaki çiğ köftecinin bile bir web sayfası bulunmaktadır. Öyle ki her şeyi internetten yapar, araştırır olduk. Bu bağlam firmanızın sanal kartviziti olan web siteniz firmanızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kurumsal kimlik oluştururken web sitenizde artık kurumsal kimlik kalemleri arasında yer almaya başlamıştır.

Web tasarımı yaptırmadan önce firmanızın adını veya oluşturacağınız markayı belirlemekle başlamak gerek. Sonra bu marka veya isime uygun bir domain(alandı adı) secimi sonrasında bunun uzantısını belirleyelim ilk adımlarımızı atmış oluyoruz. Sonra yine size uygun ve web sitesi yaptırma’nın ilk aşaması olan logo tasarımına geçiyorsunuz. Sonra web tasarımın temelini oluşturan hizmetlerinizi belirliyorsunuz ve sitenizin şablonunu oluşturuyorsunuz.

Web sitesi yapan firmaların zorlandığı konulardan biri uygun görsel ve içerik seçimi. Sahip olduğunuz web tasarım için özgün içerik yani daha önce kimse tarafından paylaşılmamış olan içerik oluşturmanız ve hizmetlerinizi belirlemeniz gerekecek. Bu içeriklere uygun görsel bulmanız hatta imkanlarınız dahilinde kendinizin oluşturması çok önemli bir husus. Web tasarım fiyatlarını etkiliyen faktörlerden biride bu özgün içerikler olacaktır.

Bilgeweb tüm bu web tasarım basamaklarını çıkmanızda size hem hizmet hem de danışmanlık olarak en iyi hizmeti garanti eder.

İnternet Varlığınızı Güçlendirmek İçin Profesyonel Web Sitesi Yaptırın

Günümüzde işletmeler için online varlık, başarıya giden yolda kritik bir faktördür. Müşterilerinizle etkileşim kurmanın ve markanızı geniş kitlelere tanıtmanın en etkili yolu, profesyonel bir web sitesi sahibi olmaktan geçer. İşte neden bir web sitesi yaptırmalısınız ve bu süreci profesyonel bir şekilde yönetmelisiniz:

Dijital Kimliğinizi Güçlendirin:

Müşterilerinizin sizi bulmalarını ve markanızla etkileşimde bulunmalarını sağlamak için güçlü bir dijital varlığa ihtiyacınız var. Profesyonel bir web sitesi, işletmenizin online dünyada güçlü bir şekilde temsil edilmesini sağlar.

SEO Uyumlu Tasarım

Web sitenizin SEO uyumlu olması, arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olur. Bu da potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmalarını sağlar. SEO dostu içerik ve uygun anahtar kelimelerle tasarlanmış bir web sitesi, organik olarak ziyaretçi çekmenize yardımcı olur.

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil cihazlardan internete erişim giderek artıyor. Profesyonel bir web sitesi, mobil uyumlu tasarımıyla hem masaüstü hem de mobil kullanıcıları etkileyerek geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

Müşteri Etkileşimi ve Güven

Web siteniz, müşterilerinizle etkileşim kurmanın ve güven oluşturmanın bir yolu olarak hizmet eder. İletişim formları, sosyal medya entegrasyonu ve güvenilir içerik, müşterilerinize güven verir ve markanızla bağ kurmalarını sağlar.

Analitik ve İzleme

Profesyonel bir web sitesi, ziyaretçi analitikleri ve izleme araçlarıyla donatılmış olmalıdır. Bu sayede sitenizin performansını düzenli olarak değerlendirebilir, hangi alanlarda iyileştirmeler yapmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Varlık 1

SEO danışmanlığı, markaların ve işletmelerin çevrimiçi görünürlüğünü,
performansını ve online varlıklarını iyileştirmeye yönelik hizmetler sunar.

Varlık 2

Dijital çağın rekabetçi ortamında, işletmelerin başarısı artık büyük ölçüde online varlıklarının gücüne ve dijital alandaki rekabetçiliklerine bağlı…

Varlık 5

E-İhracat

E-ihracatın küresel bir pazar yaratma kapasitesi, küçük ve orta ölçekli işletmeler
için büyük bir katkı sunar. Çünkü internet, mekânsal sınırlamaları aşarak

Varlık 6

Dijital Devlet Destekleri

Dijital teknolojilerin hızla geliştiği bir dönemde, işletmeler de teknolojik
altyapılarını güncellemek ve dijital dönüşüm sürecini hızlandırmak için…

Varlık 7

Yurtdışı Marka Tescil

Yurtdışı Marka Tescil, işletmelerin global düzeydeki itibarının ve ticari
değerinin korunmasında büyük bir öneme sahiptir. Ürün ve hizmetlerini…

İLETİŞİM

Pazartesi - Cuma
09 : 00 - 18 : 00

OFİSLER

Merkez Ofis

İlkyerleşim Mh. 2018 Sk. Ata Sitesi No: 29 Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 50

Teknopark

Cevat Dündar Cd. No: 1 Turuncu Bina 2. Kat 25 Nolu Ofis Ostim / Yenimahalle / ANKARA
0 (312) 232 23 51

Almanya

Sudetenstrasse 61191 Rosbach / GERMANY
+49 15257840084

İngiltere

United Kingdom 82-93 Paul Street London E53A 4NE
(+44) 74 8853 7531

2008 - 2024 - Bilgeweb ve Bilgemedya tescillenmiş markadır.Tüm Hakları Saklıdır.